• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
Ел. инструментите. Консумативи.
Kumay - майстор
Стояне! Вземи се в ръце и си оправи линка :lol: , че този циркуляр прави боклуци, а не ги събира! :axe:
Тани - модератор
Упс , извинявам се! Объркал съм подпрозореца от който съм копирал линка, онзи беше за друга тема. Това е правилния!
http://www.onlinemashini.bg/prahoulovit ... -1200/7954
jekasus - майстор
Брях, да видя нещо, което е по-скъпо в Русия :-D http://metabo.vseinstrumenti.ru/stanki/ ... 601205000/
Аз що ли си мислех, че Метабо не произвеждат в Китай :?
EDI - майстор
Един приятел си я купи тази аспирация, много е доволен.
Тани - модератор
А какви са предимствата и недостатъците спрямо прахосмукачката освен очевидните - мобилността например и изброените по-горе?
EDI - майстор
Конструкцията осигурява голям дебит.Поема талаша и от по-големи дървообраготващи машини.Моя приятел я ползва за абрихт-щрайхмус МЕТАБО.
Привет,
Съществуват ли фирми, които да отдават професионални прахосмукачки под наем?
Трябва да си почистя след майсторите за няколко часа, защото работата с метличка и/или обикновен прахосмукачка -не става. И в краен случай коя прахосмукачка може да се ползва за фин прах (от шпакловка) и да става за домашна употреба след това.

п.с. предполагам всички могат, но не ми се дава една торба с пари за нещо, което ще го ползва точно ден по предназначение - не ми се трепе муха с танк :lol:
Намерих две фирми, които отдават техника под наем - Коледжиков и Киров. Коледжиков нямаха налична прахосмукачка (Stihl SE 61) за исканият от мен период, а в Киров (Bosch GAS 50) условията за наемане ми се сториха прекалено усложнени, макар че сигурно да са стандартни (не съм наемал до сега техника) и в крайна сметка реших да си купя Stihl SE 61 и да си я ползвам и след почистването като домашна прахосмукачка.
m_markovski - специалист
Тани написа:
Упс , извинявам се! Объркал съм подпрозореца от който съм копирал линка, онзи беше за друга тема. Това е правилния!
http://www.onlinemashini.bg/prahoulovit ... -1200/7954

Това го имам от година и половина и го ползвам с Метабо НС260С.
Доволен съм от комбинацията, аспирацията улавя всичко, само е малко шумна. В началото имаше малко трудности - смукателният маркуч се задръстваше понеже на входа на корпуса има решетка. Проблемите изчезнаха след като я махнах. Наскоро обработвах дъски широки 20-22см и нямаше никакъв проблем. Определено е много приятно, когато не хвърчат трици наоколо.
Valkooooo - специалист
Здравейте ,дойде времето за покупка на прахосмукачка. Искам да я ползвам за ремонтно - строителни дейности пък после за разни други машинки (шлайф , зеге , циркуляр). Спрял съм се на 3 бр.
1. Tarrington House WVC1600 - 95лв, метален корпус , 2 г. гаранция (Metro) торбички 3бр -8-10лв, но хартиеният филтър го нямало в продажба

2.Sparky VC1220 - 179лв, ПВЦ копрус 2+3 години гаранция , филтър 12-15 лв , торбички 3бр - 10-12лв

3. Lavor - 129лв ,метален корпус ,2+3 години гаранция , не можах да намера модела , за да се ровя за консумативи

моделите по т.2и3 са на промоция в момента


Някой да е ползвал някоя от трите , да има мнение за тях . Благодаря предварително :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14

Тема "Покупка на прахосмукачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: