• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 63
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
До миналата година идваха все от Италия, после ги подкараха от новия завод от Китай. От няколко месеца идват от Чехия. Няма разлика в качеството където и да са направени. Периодично машините на Husqvarna и сие идват от различни заводи и различни пазари. Качеството е винаги едно и също. От няколко месеца например Husqvarna 236 идва с лепенки на полски и машините са произведени през 2012 година, пренасочени са насам и продаваме тях. Китайския завод е най-новия и с най-модерното оборудване и не бива някой да се притеснява от произхода. В момента там се прави Husqvarna 236, 236e, 240e, 128R, 323RII, McCulloch CS 340, 380, 330(това е модел който скоро ще е на пазара и в България), GBV 345(моторна метла), B 40B Elite и някои помпи на Gardena. Partner няма да се подържа от представителството в България, ще остане за американския пазар, където марката има силни позиции. За България остава McCulloch, която от година е преобразена и ползва много от новите разработки на Husqvarna. От гамата на Gardena отпадат аксесоарите за езерца, електрически и моторни триони и моторни косачки точно заради хубавите машини на McCulloch, които отгоре на всичко са и по-евтини. Отпада и всичко на Flymo, електрически косачки и тримери, такива ще се предлагат на Gardena. Групата ще продължи да прави и евтини машини, но се заричат че не могат под определена граница, защото ще си развалят качеството. Това че Gardena няма тример за 30 лв не ги притеснява, те се целят в друга група клиенти. Такива работи..
cakev79 - специалист
до кога е промоцията в метро
Драгозов благодаря за изчерпателния отговор!!!!!
svetozar - напреднал
California 90 на mcculloch е машинката която не е нарязала 1 кубик дърва . Понеже имаш интерес от dragozow за модела. Купувана от Аргомаркет. Имам я щракната но нещо не ми позволява да кача снимка :supz:
dragozow - майстор
Това е един от най-хубавите модели въобще на McCulloch произвеждан някога. Ще ми се да разбера повече, защото машината е хубава, голяма кубатура, метален картер, декомпресор. Още повече че всички машини през годините се палят в заводите, след това се източва всичко и се опакова.
profesionalist_wood - майстор
Калифорнията продава ли се изобщо в БГ?
dragozow - майстор
Вече не, макар че мисля че може да е останала на едно място. При нас и по ценовите ни листи я няма от няколко години. В сервиза идват такива машини на 10+ години.
profesionalist_wood - майстор
Едно време машините се правеха от инженери,а днес от гелосани дизайнери :lol: Сигурно цената й е 600-1000 лв според мен за такова качество
svetozar - напреднал
mcculloch california 90 e модела на машината която не е отрязала едно дърво понеже dragozow се интересуваше

Прикачен файл

Photo0182.jpg
Photo0182.jpg (26.6 KиБ) Видяна 3076 пъти

Прикачен файл

Photo0183.jpg
Photo0183.jpg (23.42 KиБ) Видяна 3076 пъти

Прикачен файл

Photo0184.jpg
Photo0184.jpg (29.13 KиБ) Видяна 3076 пъти
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 63

Тема "електрически верижен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: