• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 63
Ел. инструментите. Консумативи.
Колеги, колебая се между следните машини Mcculloch CSE 2040 , SPARKY TV1835, HITACHI CS30SB. Интересувам се от надежността, обслужването и консумативите дадените машини. Коя е с пластмасово колело, коя с метално и т.н. Поздрави.
iivanov - майстор
С две ръце за хитачито . Може и някоя макита да загледаш .
Здравейте,

От около седмица търся електрически верижен трион, основно в тази тема и ревюта по сайтове като амазон и други специализирани са верижни триони. Това на което съм се спрял към момента е https://www.worx.com/16-inch-electric-c ... 303-1.html.
Продава се към момента за около 170 лв. Не намерих мнения за тази марка или за техните електрически триони и затова искам да Ви попитам какво мислите за този избор ?

Благодаря за мненията :roll:
Virtex - майстор
Ако се вярва на страницата е към 1500W, което някак си ми се вижда малко.

За конкретният модел не знам нищо, като съм гледал ревюта на Worx хората казват, че правят интересни неща, но не всичките им продукти са така.
съб дек 08, 2018 10:48 amVirtex написа:
Ако се вярва на страницата е към 1500W, което някак си ми се вижда малко.

За конкретният модел не знам нищо, като съм гледал ревюта на Worx хората казват, че правят интересни неща, но не всичките им продукти са така.
От това което четох за марката е наистина така, имат доста интересни решения и този продукт поне според ревютата е един от тях.
Единственият недостатък, който четох за този модел, е че като се остави пълен с масло, то изтича. Това е описано в документацията към продукта, затова казват да не се остава пълна с масло когато няма да се ползва.

Това е бг магазина, не знам дали е позволено да се слагат такива линкове да не се счита за реклама( ако е така се извинявам) https://praktis.bg/rezachka-elektriches ... 12-m-s-4-8
40 см шина, 2000 вата.

Мисля да купувам някой електрически трион днес, защото утре ще ползвам деня за разчистване. Досега нямам опит с резачки. И ако може някой да сподели какъв удължител да купя и откъде, мисля че около 30 метра ще са напълно достатъчни да стигна до най-отдалеченото място.
VLADO66 - майстор
Когато си избирах електрически трион, гледах и двигателя да е надлъжно за по-добър баланс.Избрах този https://www.onlinemashini.bg/elektri4es ... -cm-/19232 / хич не съжалявам.С него съм рязал и 40-50 сантиметрови дървета.
nautilus33 - майстор
Днес отворих моторния трион, за който бях споменал по-назад в темата(McCulloch mini mac 834av). Реших проблема с подкачващата помпичка или както там се казва. Единият маркуч за към карборатора бе се скъсал. След като го натиснах още с първото натискане бензина го изпълни. Резачката запали на смукач(не знам дали е нормално), обаче нито на празен ход какъвто беше проблема, нито при подаване на газ веригата се задвижи. Дори самият двигател работеше по-мудно и не се форсираше при пълна газ. Изгасих и наново запалих, но пак същото. При третия опит резачката не запали. Оставих да изстине малко, но пак не запали. Къде може да е проблема. По карбуратора нищо не съм пипал, само го повдигнах леко, за да посвавя наново маркуча от подкачващата помпичка.
Мерси за отговорите и предложенията. Днес се сдобих с въпросния Worx WG303. Дано е добра покупка.
koveslav - майстор
съб дек 08, 2018 8:07 pmnautilus33 написа:
...Дори самият двигател работеше по-мудно и не се форсираше при пълна газ....
Освободил ли си спирачката на веригата? :D
nautilus33 - майстор
Леле, да ти кажа честно не помня дали съм я натискал. Дано да си прав. Ще проверя утре и ще пиша :) Иначе това, че не иска да запали след трите запалвания, на какво може да се дължи. Дали съм подал повече бензин през повдигащата помпичка и съм го задавил?
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 63

Тема "електрически верижен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: