• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 63
Ел. инструментите. Консумативи.
Kumay - майстор
kartechar написа:
Ще го имам пред вид. Благодаря!
Честито! Да не забравиш да я регистираш за три годишната гаранция.
Не давай пари за скъпи масла! Взимай си М 10Д наливно. В никакъв случай изгоряло!!! То не маже, а само цапа. От време на време отбръщай шината, за да се износва равномерно от двете страни.
kartechar - специалист
Благодаря! Относно регистрацията за удължена гаранция - представителите, от които я закупих, бяха доста коректни и я регистрираха те, като ми изпратиха гаранционната карта заедно със сертификата за регистрация.
VLADO66 - майстор
Няколко думи за този модел на Stiga- http://www.stiga.com/products/stiga_en/ ... 416-q.html Веригата е със стъпка 3/8 на 1.3 мм. дебелина на водачите.Машината е мощна и добре балансирана.Повалих един 6-7 м. орех и го накълцах през 50 см. за двайсетина минути.Така се случи че на един срез заклини и защитата от претоварване задейства. Малко е дразнещ плавния старт, но сигурно така се пази редуктора, а и за безопасност. След отпускане на стартовия бутон, веригата веднага спира..В общи линии съм много доволен и ще оставя бензиновата на дълга почивка.
koveslav - майстор
VLADO66 написа:
..В общи линии съм много доволен и ще оставя бензиновата на дълга почивка.
Успех,колега! Голямо удобство е такава машина.Освен всичко друго ще видиш и какъв кеф е и за най.малката дреболия да имаш винаги готова машина под ръка,която няма нужда от никаква подготовка.Няма бъркане на горива,пък стари ли бяха,нови ли.Опа- а филтъра,свеща,"ама той нещо карбуратора"....
agj - майстор
За Hitachi CS 35 EB ИзображениеМнения и отзиви ?
dragozow - майстор
Хубава, външни четки, защита на мотора, надлъжен мотор, регулиране на подаването на маслото. Недостатък е цената, но няма как подобна машина да е 200 лв.
kartechar - специалист
kartechar написа:
Изображение Машинката вече е налична. Поръчах и резервна верига. Сега чакаме метровките...
Метровките дойдоха и направих сефтето на машинката с 5 кубика. Сега вече разбрах, че рязането може да доставя и удоволствие :rock: ! Макитата се справи без проблем, без никакво загряване на мотора. Адски съм доволен от избора си и още веднъж благодаря на колегите за съветите :partyman: !
Здравейте, кой трион между Mcculoch CSE 1835 /1800W, 35см, 169лв, 5 год.гаранция/ и Florabest /2200W, 40см, 150лв, 3 год.гаранция/ е по-удачен избор. Уредът няма да се товари много - 2-3 пъти годишно за по 2-3 кубика :)
kr1100 - майстор
Krass написа:
Вторият.
Преди да стане на 3г може да го върнеш за повреда
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 63

Тема "електрически верижен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: