• 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 63
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
То не е и колело, зъбчатка е. Скъпото Hitachi ти е най-добрият вариант. Регулирането на маслото си е екстра от професионалните триони.
Djack - специалист
На тия Лидълските, (Флорабест) резачки, някой знае ли какви са им веригите?
fore - майстор
Потърси в Упътването на резачката. В нета има инфо на страницата на машините на Лидл-ПДФ.

Аз не я помня на изуст. Но е Орегон и е нестандартна. Купих още една от Дружда в София.
Djack - специалист
fore написа:
Потърси в Упътването на резачката. В нета има инфо на страницата на машините на Лидл-ПДФ.

Аз не я помня на изуст. Но е Орегон и е нестандартна. Купих още една от Дружда в София.
Не е пристигнала още!
Това че е нестандартна, означава ли че за да я сменя примерно с нова, ще трябва да сменям и дъската?
fore - майстор
http://www.lidl-service.com/static/7005 ... _BG_EL.pdf

Търси сега !


Означава естествено. Иначе няма да стане.

Ама продават и такива в Орегона в Дружба и през Интернет може. Тя е с дебелите водачи на 1,3 мм мисля. Не е лоша.

57 зъба !!!
Шина 460 мм

В Орегон имат и Китайски аналог и оригинална Орегонска верига.

Готово !
Djack - специалист
Мерси друже! Отначало помислих, че и веригата е някаква лидълска и я няма като консуматив, а в техен магазин не съм я виждал да се продава отделно!
Още веднъж благодаря! :partyman:
viktorbozhikov - напреднал
Някой пробвал ли е акумолаторните.Мисля да си купя.Какво ви е мнението за тях.Някой продава ли>Давайте оферти. 0877100739
Virtex - майстор
Коя бихте препоръчали :
Makita UC4041A, Ryobi RCS2340 или друга електрическа ?

Ryobi-то го дават 16m/s, което би трябвало да реже по-бързо, другите характеристики в този ценови клас изглеждат идентични.
plamen6703 - майстор
Бих ти препоръчал "Макита".. пристрастен съм към тази марка инструменти и нещо много важно, което не е за пренебрегване е отличното сервизно обслужване. :partyman:
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 63

Тема "електрически верижен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: