• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 63
Ел. инструментите. Консумативи.
vlax - майстор
EDI написа:
Сега имам половин кубик идеален материал за проектчета. :lol: Има разкошна шарка.
И материал за оцветяване на ракия. :lol:
iivanov - майстор
Бе и свакото беше метнал с едно бошче , като твоето едни черници и акации - " Да видиш , как реже " - вика . По едно време обаче му висна сополя . Метнал една черница и греда . Едно пластмасово търкале дало фира и дотам . Взема си той търкалето за умопомрачителните 50 пари и сега пак реже , ама внимава , кво реже .
EDI - майстор
Ба го, тормозя го яко, ако пукне, пукне.Ма не ще, понеже е от първите машини.Вътре не знам какво има, вън е с метално колело.Само ми точат веригата и сипвам масло. :lol:
dragozow - майстор
Моторна си вземи, мощна според бюджета.
koveslav - майстор
Ето малко приключения на ток с машина 1800W,която май подмина петгодишна възраст.Снимките са се подредили в обратен ред,но забравих,че така се качват тук.Поствал съм някои от тях,но ме предизвикахте с черниците.Ето ви и черници и то достойни.Повалял съм и над 40 см дървета на ток по дворовете,нищо не се разваля по машината,не знам как си чупите разни неща.Моята още не е отваряна за каквото и да било.Имам и бензинова,която май никога няма да се развали...просто защото отдавна няма кой да я ползва :partyman: :partyman: :partyman:

Прикачен файл

Photo0326.jpg

Прикачен файл

Photo0118.jpg

Прикачен файл

Photo0120.jpg

Прикачен файл

Photo0342.jpg

Прикачен файл

Photo0341.jpg
nikolov333 - майстор
iivanov написа:
Бе и свакото беше метнал с едно бошче , като твоето едни черници и акации - " Да видиш , как реже " - вика . По едно време обаче му висна сополя . Метнал една черница и греда . Едно пластмасово търкале дало фира и дотам . Взема си той търкалето за умопомрачителните 50 пари и сега пак реже , ама внимава , кво реже .
Това Bosch-че, да не е ей такова..? https://edigital.bg/elektricheski-veriz ... -s-p234004
Гледам тука едни, уж намалени към 25%.. https://edigital.bg/elektricheski-veriz ... ro-p234693
iivanov - майстор
Това малкото ,ама неговото май беше с 35 шина . Общо взето си прецака машинката , защото системно я претоварваше - типична черта на българина с плюнка замазка да правим . :-D
koveslav - майстор
Забележка-не всички машини са еднакви!!!Да сложиш всички електрически под общ знаменател е абсолютно същото,все едно да сложиш всички бензинови в една група.. Звучи несериозно.Ватовете са по-малкия проблем,често те са подвеждащите при избора.Има разлики и в конструкцийте и в материалите при изработката на машините и електрическите също си имат своята класификация.
Натоварването и времето на неперекъсната работа на които съм подлагал електрическата,не биха го издържали безпроблемно повечето от малките бензинови.Включително и моята бензинова.А моите ги сравнявам при работа с една и съща режеща гарнитура.В ситуации в които малката ми бензинова е готова да се предаде,електрическата ми е била в нормален режим,без признаци за сериозно прегряване.Работил съм и часове наред с нея.
iivanov - майстор
Естествено , че има разлика . И тая разлика е подплатена с финикийски знаци . Колкото е по-скъп инструмента , толкова е по-качествен и производителен . Не можеш да сравняваш това бошче за 150 пари , с някоя макита или хитачи за 400 - 500 .
koveslav - майстор
iivanov написа:
Естествено , че има разлика . И тая разлика е подплатена с финикийски знаци . Колкото е по-скъп инструмента , толкова е по-качествен и производителен . Не можеш да сравняваш това бошче за 150 пари , с някоя макита или хитачи за 400 - 500 .
Е да де,ама електрическа за 300 ще ти свърши много повече и по-тежка работа от бензинова за 300........А този Бош за 150 е по-добър от бензиновите по 150.... и така......
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 63

Тема "електрически верижен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: