• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 38
Ел. инструментите. Консумативи.
plo4kata - специалист
Питате за какво друго може да се използва такера,аз имам такъв като чук и си кова найлони по прозорците и вратите на незатворени обекти та да не ми духа.
comunikator - специалист
Такер електрически 75W ES14 на Райдер,Спарки Т14 или ръчен Бош HT14 дайте съвет.
40лв/80лв/35лв
dpp - специалист
Novous, доста са читави. Бих казал на нивото на Рапид, но почти 1/2 от цената! :wink:
biser80 - специалист
Първо си помисли за какво ще го ползваш,и тогава сам ще решиш.Ако е за един ден най-ефтиното, :wink: но ако е за честа употреба по-скъпото.
comunikator - специалист
NOVUS такер механичен J19 EADHG цената му е 70лв не е кой знае колко евтин.
Kumay - майстор
Пак не казваш за какво ще го ползваш!
Колегата ти препоръча Novus и ти скочи на най-високия клас!
housedoktor - майстор
Я да изшползвам темата.
Kumay,добри ли са отзивите за такера на Спарки? Ще си заменям механичния и съм се спрял на този.Ще го ползвам само за скоби ,за пирончета do 25 mm си имам Arrow
comunikator - специалист
Колега ще го ползвам да хващам гърбове на мебели , говорим за 2мм пвц гръб , 2-3мм упс ,3 и 4 мм фазер.
EDI - майстор
За NOVUS съм чувал много добри отзиви.Понеже ми предстои да си купя и аз, в магазина, от който си купувам винаги инструменти ми го предложиха в ценовия клас до около 80-90 лева, като добра машина.
Kumay - майстор
Нещо ми закъса нета, докато пишех на доктора,та ще отговоря и на двамата едновременно!
Предполагам доктора ще заменя електрически такер, а не механичен!
Спарки - не! Работи с NTF кламери, които се намират по-трудно!
Novus модел J 102DA струва е подходящ и за двамата, предполагам че comunikator ще предпочита да кове с ток! А иначе J 19EADGH e сериозен такер, ставащ и за пирони, но ръчен/механичен/!

П.П.П. Да и на Еди! Пък и нали Ташев ти е градски/той е вносителя/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 38

Тема "Такер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: