• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 38
Ел. инструментите. Консумативи.
p.v.x - майстор
За 40-50 забивания си е супер , ел. такерчето.
Chefo77 - майстор
ridik написа:
Много чудно,но пазара е пълен с добри компресори макар и китайски и ме учудва наивноста на продавачи втора ръка които искат за компресор втора ръка уж италиански, или марков пари като на нов със същите параметри ,че и по-мощен китаец.
Виж сега, винаги има някаква причина един компресор на Abac с глава на NuAir да струва 3 пъти повече от "аналогичен" китаец :wink: Както и винаги има причина 200 коня Мерцедес да е доста по-скъп от 200 коня Опел.
p.v.x - майстор
Сега остана да ни обясниш , как готви жена ти.
Chefo77 - майстор
Малък, хайде се пренасочи или към Тинки, или у лево :wink:
Дай да не си разваляме отношенията!
ridik - специалист
Chefo77 написа:
ridik написа:
Много чудно,но пазара е пълен с добри компресори макар и китайски и ме учудва наивноста на продавачи втора ръка които искат за компресор втора ръка уж италиански, или марков пари като на нов със същите параметри ,че и по-мощен китаец.
Виж сега, винаги има някаква причина един компресор на Abac с глава на NuAir да струва 3 пъти повече от "аналогичен" китаец :wink: Както и винаги има причина 200 коня Мерцедес да е доста по-скъп от 200 коня Опел.
Далеко съм от мисълта,че китаец превъзхожда по качество Абак,Гав или Балма,макар в днешно време е под въпрос къде са направени последните .Мисълта ми беше, че примерно в момента водя разговор с продавач на глава втора ръка който ми обявява цена само с осем лева по-малко от нова същата.Да това е негово право ,но пита ли се кога и дали ще я продаде при тази цена.
Chefo77 - майстор
Е, човекът се пробва :) Ако мине.
Илчо Илиев - майстор
ridik написа:
.Мисълта ми беше, че примерно в момента водя разговор с продавач на глава втора ръка който ми обявява цена само с осем лева по-малко от нова същата.Да това е негово право ,но пита ли се кога и дали ще я продаде при тази цена.

Колега, предполагам не си видял предното съобщение, дано това видиш...
За каква глава говориш,а и какво по принцип търсиш...
Понеже и аз имам една в плювалника и онзи ден говорих с някакъв ''клиент'', но си мисля,че едва ли е било с теб, понеже главата е голяма, цената е 3 пъти под пазарната,но....знаеш ли..
nautilus33 - майстор
Някой ползвал ли е ел. такера на Mr. Bricolage AG-322E? И ако да, какви са отзивите за него. Трябва ми най-вече за пирони.
nautilus33 - майстор
Някой може ли да каже от къде мога да взема пирони за този такер и най-вече как се поставят.

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от nautilus33 на съб яну 21, 2017 6:00 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 38

Тема "Такер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: