• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
Ел. инструментите. Консумативи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Абе и ти да ядеш само сено и ти няма да порастеш :lol:
ср яну 17, 2007 8:10 pmspro написа:
а от къде може да се закупят-магазин,склад?
Аз взех от премахната реклама
Последна промяна от Virtex на пон юли 09, 2018 12:27 am, променено общо 1 път.
Причина: реклама
bulhomes2 - майстор
Да бе да. Я го снимай! Ние ядем доматите с колците...
nautilus33 - майстор
Имам един стар такер Black and Decker DN428, но както с всичко старо, има проблем с намирането на скоби. В ибей намерих скоби на марката, и пише че са с ширина(външно) 6.3мм. По онлайн магазините на местно ниво, намирам 5,85, и някакви на Рапид 6мм. Дали ще има проблем?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет апр 16, 2020 4:45 pmnautilus33 написа:
Имам един стар такер Black and Decker DN428,
https://www.my-staple.com/articles/agra ... html?lg=en
nautilus33 - майстор
Да, и това го видях и се чудя. Защото в тази обява, пише, че са 6.3мм. А са точно на тази марка, и за модела. Но като се замисля, разликата е около 0,5мм по ширината, т.е. ударника няма да удари вероятно само съвсем леко в края. ДАли ще е проблем? Някой ползвал ли е по-тесни скоби, за да каже.

https://www.ebay.co.uk/itm/Black-Decker ... 4050227227
nautilus33 - майстор
И така, оказа се, че трябва да са 6,3мм широки, защото с 5,8мм пружината не успява да ги избута, тъй като засядат. Та, някой попадал ли е на такива скоби, защото в нета нищо не излиза.
PIP - майстор
Виж в ташев/галвин, аз преди години купих един dewalt dwhttr350 ръчен такер и имах същия проблем. Kогато ми притрябва докато намеря скоби свърших работата и така и не го ползвах, чисто нов е и съм забил две скоби за проба. Те ползват инчови скоби, но не помня моите от ташев ли ги взимах или от uk.
АврораББ - напреднал
Здравейте , дали някой може да изкаже мнение за Акумулаторен комбиниран такер Raider RDP-SST20. Разбирам , че електрическите не са много стока , а честно казано никога не съм боравила с компресор и малко ме е страх (то масла , то шум ,то ментета , звучи ми като бомба в апартамента)Цената е само 99лв , а събратята му макита и сие струват една нула повече на цената отзад, за това съм озадачена
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 09, 2020 3:07 pmАврораББ написа:
...Разбирам , че електрическите не са много стока , а честно казано никога не съм боравила с компресор и малко ме е страх (то масла , то шум ,то ментета , звучи ми като бомба в апартамента)
Странно, много странно изказване.
Акумулаторното също е електрическо, с неговите си плюсове и с неговите си минуси. Отде разбра, пък, че електрическите не ги бивало??
Това, за компресорите чак не ми се коментира...
Ако си смотана и/или бъзлива, повикай приятел, наеми си майстор
Ако ще работиш, респективно образоваш - чети повече и по-разумно и спокойно
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Тема "Такер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: