• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 38
Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте! Наскоро реших да си купя такер и се чудя коя марка да избера. Освен това искам да попитам за какво още може да се използва такера освен за тапициране?
masteradmin - майстор
задължително метален. Има едни китаиски по 150 лв. аз лично кова кабели с него
UNIOR - модератор
Здр. ако все още не си взел такер, и го търсиш за домашно ползване ше ти препоръчам такъв на "Бош" двата основни модела са ТН 8 и ТН 14 , и двата са ръчни като по големия работи със скоби от 4 до 14 мм. и гвоздеи до 14мм, по малкия модел работи само със скоби до 8мм.
Препоръчвам ти ги, защото лесно ще си набавяш консумативи, а и за домашно ползване са абсолютно достатачни. Аз използвам по малкия модел, и съм много доволен.
Пропуснах да спомена, че по големия има възможност за регулиране силата на пружината.

А и са евтини. :-D
velsi - Почетен майстор
UNIOR написа:
А и са евтини. :-D
Не е лошо да споменеш цена, защото изделията на "Бош" поначало не са евтини, а и понякога едно нещо за едни е евтино, за други скъпо.
UNIOR - модератор
за НТ 14- 35,00 лв.
за НТ 8 - 24.00 лв.
UNIOR - модератор
това е снимка на двата модела

Прикачен файл

Dsci1161.jpg
такери
Dsci1161.jpg (113.64 KиБ) Видяна 36996 пъти
spro - специалист
а от къде може да се закупят-магазин,склад?
Gogo55 - специалист
ползвам осмицата от поне 7 години,още ме кара.Разбира се не я ползвам всекидневно а чат пат.
UNIOR - модератор
от всички дистрибутори на Бош, и от "Киров" АД
Стефан - майстор
Аз ползвам от 4-5 г електрически такер KINZO, производство Холандия. За максимален размер скоби и гвоздеи 20 мм. Цената му беше около 40 лв.

Чудесна машинка!!!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 38

Тема "Такер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: