• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 38
Ел. инструментите. Консумативи.
ridik - специалист
Kirilpm написа:
Да не би да става въпрос за Craftsman? Ако е така марката е добра имам техни пневматични инструменти и съм доволен.
Те точно същата .Просто питам дали е държелива марка и ако има нужда от ремонт търпи ли такъв или отива в коша.Също така с какви скоби работят обикновено?Да не са някои дето ги няма на пазара.
Kirilpm - специалист
Аз имам техен гайковерт и пневматична тресчотка,здрави машини са,за такер нищо не мога да кажа.Части не ми се е налагало да търся но марката е сериозна и не вярвам да представлява проблем,при мен подръжката се изразява в навиване на омаслител на гайковерта и тресчотката,съветвам те ако работиш редовно с пневматични инструменти и ти да го направиш.
Закупех наскоро такерче Novus J165 EAD та въпроса ми дали ще върши работа за пчелните рамки
Закупех наскоро такерче Novus J165 EAD та въпроса ми дали ще върши работа за пчелните рамки.консуматив лесно ли се намира
Chefo77 - майстор
Ако лепиш и ковеш, за да задържи рамката докато лепилото изсъхне - да. Иначе ако според теб пирони с 0.2 мм периферия могат да задържат рамката при употреба, значи става :wink:
Консумативите колко да са скъпи - 11-12 лева за 1000 броя.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
daniel_ganev написа:
Закупех наскоро такерче Novus J165 EAD та въпроса ми дали ще върши работа за пчелните рамки.консуматив лесно ли се намира
http://www.onlinemashini.bg/brand/stein ... -za-takeri
-Тони- - специалист
daniel_ganev написа:
Закупех наскоро такерче Novus J165 EAD та въпроса ми дали ще върши работа за пчелните рамки.консуматив лесно ли се намира
Аз не съм доволен от марката. Взех един да кова фазери, със скоби 18мм. Изкара около година. После ремонт - 120лв. и още 3месеца.
След това взех по- голям. Той изкара по- малко от година, а след ремонта за около 200лв. не изкара и месец. Ползваха се само за гардероби сглобявани при клиента. Сега си ковем пирончета :) ако е малък обекта и не ни се носи компресор.... В цеха си имам пневматичен - някакъв турски. Използва се всеки ден вече 3-4г.
Chefo77 - майстор
Че нямат ли гаранции тези такери, защо плащате за ремонти??
Новус са вероятно номер 1 при електрическите такери. Ти си първият, който чувам да се оплаква от тях. Е, 165-ицата в старата фирма от време на време изстрелваше по някой пирон като го включиш в контакта, но чак да се счупи ... :?
-Тони- - специалист
Да.. като каза, се замислих:) И двата ги извадих от употреба няколко месеца след гаранцията и сервиз. До колкото си спомням, втория седя в сервиза и по време на гаранцията.... не бих си купил пак.
Тоест конкретно в моя случай няма как да ми върши работа,сглабяне на пчелни рамки(чам 1см.към 1,5см.) най добре са предполагам по дебели скоби 25мм. ДългиДайте идея някои все е правил това....благодаря предварително
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 38

Тема "Такер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: