Ел. инструментите. Консумативи.
iivanov - майстор
Смятам да обработвам малки детайли от дърво, за които ползвах досега пила и шкурки. И по тази причина ще се ползва САМО с гъвкавия вал , а чувам, че той давал фира. Въпросът е , дали ще мога да намеря такъв , за по-кучите марки. Щото иначе , освен за подарък , като вибратор на някоя буля , друго приложение не виждам. :-D
EDI - майстор
+3 :lol: Е, фира, колко да даде, то в него няма нищо, което да сдаде багажа и да не може да се оправи.Освен да се скъса жилото в близост до мултито.Намират се валове.Принципа на захвата в общи линии е еднакъв при 90% от машините.Все пак от един завод излизат. :-D Пък и ако се скапе тотално, вземаш друга машина за 30 лева и готово. :-D
teon - специалист
...в Практикер скоро мярнах само гъвкав вал...беше на щанда с по-евтините машини и предполагам,че е за тях...
iivanov - майстор
Добре де! Като сте толкова категорични , разрешете дилемата– скил 1415 ас или ферм fct 160 f. И двата са с горе–долу еднаква окомплектовка, като мощноста на втория е по– голяма.
EDI - майстор
Който ти хареса на форма и цвят. :lol:
koveslav - майстор
iivanov написа:
Добре де! Като сте толкова категорични , разрешете дилемата– скил 1415 ас или ферм fct 160 f. И двата са с горе–долу еднаква окомплектовка, като мощноста на втория е по– голяма.
Аз ползвам от 4-5 години най-индианската марка,не я помня,трябва да погледна,виждал съм я само в Алати.Моята машина сигурно е навъртяла най-много работа,защото инструментчета колкото щеш-жена ми е зъболекар и прибирам много аванта от кабинета и :D .Отначало и моята менеше оборотите,даже при по-продължителна работа доста падаха.Мислех,че е така,защото е менте.Обаче се оказа,че след като се поразработи всичко си дойде на мястото.Бачка си и хич не и пука на машинката. 130W е,като повечето на пазара,само по цвета се различава от Райдър.Мисля,че наистина повечето марки излизат от един завод.
iivanov - майстор
Открийте разликите. :-D

Прикачен файл

MK 135E.9a9cade1.jpg
MK 135E.9a9cade1.jpg (19.18 KиБ) Видяна 2736 пъти

Прикачен файл

mini-shlaif-rtr-max-130-w-24004.jpg
mini-shlaif-rtr-max-130-w-24004.jpg (38.49 KиБ) Видяна 2736 пъти

Прикачен файл

images.jpg
images.jpg (8.23 KиБ) Видяна 2736 пъти

Прикачен файл

3589itln44460-mini-6layf-135w-s-jilo-208-aksesoara-raider.jpg
3589itln44460-mini-6layf-135w-s-jilo-208-aksesoara-raider.jpg (14.37 KиБ) Видяна 2736 пъти
ZEDYCUS - майстор
Еднакви са. Ето и един дядо на 8 години. :-D

Прикачен файл

15122014504.JPG

Прикачен файл

15122014502.JPG
mitko64 - майстор
Явно само Parkside го правят в друг завод :-D . Това със Спаркито направо ми скри топката, знаех, че правят в Китай, ама чак близнаци на Райдер и Уйголяма, егати и падението.
Между другото, сега се загледах по моя дремел Parkside и се учудвам, че никъде по кутията не пише Made in China(може би защото не е купен от България). Иначе имам над 10 техни инструмента и на всички си пише, произведено в Китай.
Последна промяна от mitko64 на чет дек 18, 2014 10:19 am, променено общо 2 пъти.
EDI - майстор
Има и друга магия - какво са вкарали вътре с опаковката. :cool: Щото има разлики колкото си искаш понякога.Специално за мултитата нямам представа в тази насока, ама при други инструменти дори и на око се вижда ,че пълнежа е различен.В случая обаче според мен е все тая, вземи си което ти хареса.Аз имам СКИЛ, доволен съм от него, но нямам с какво реално да сравня.

Тема "Мултишлайф на Скил" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: