• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 36
Ел. инструментите. Консумативи.
Tzezar - специалист
Я да видим сега някой знае ли от къде може да се купи въпросният плотИзображение.Снимката е на колегата Monilan и каза че е на Метабо, но му е подарен и той нищо не знае.
Tzezar - специалист
Това е снимката

Прикачен файл

Снимка0068.jpg
bimbaeco - майстор
Има ги в Практикер. На Бъджет тези бяха 45 лева. Иначе и Волфкрафт ги правят, но искат за техните към 180. По пронцип изобрататели на тази масичка са Блек енд Декер, а асичката се казва Уъркмейт. Аз имам тази на Волфкрафт и съм много доволен. И аз я използвам да закачам обърнат наопаки прободен трион.
swissmad - специалист
Относно масичката-моята е Райдер (купена за около 35 лв. преди 2-3 год.) и съм и монтирал един плот от ПДЧ с отвори за закрепване на ръчен циркуляр,електрическо точило за заточване на вериги за верижни триони,шмиргел и менгеме и в зависимост какво ми трябва това монтирам.Удобна е и за пренасяне а и се сгъва да не заема място .
di4o79 - помощник
Здравейте! Реших да си купувам зегенце и съм пред голяма дилема какво да си закупя. Оглеждам се за следните модели:
Makita 4329
Metabo Steb 70
Bosch GST 75
Ако някой има наблюдения и е работил с тия модели, ще му бъда благодарен, ако сподели опита си с изброените модели. Отворен съм и за нови предложения. :) Благодаря предварително!
nikolson - майстор
Ако не е задължително да е зеге, между 200 и 300 лева отиваш на вариант ръчен циркуляр. Макита 5604, или 5704.
di4o79 - помощник
Задължително си е... Няма как без него! :)
ZEDYCUS - майстор
Имам по старият модел 4324 - идентичен е по данни на Makita 4329( по скъп е от по новия модел :? )- само, че е без гумените ръкохватки. Доволен съм много от него, лек удобен и с минимални вибрации работи. Задължително използвам качествени ножчета. За другите нямам наблюдения. :partyman:
Chefo77 - майстор
Аз от почти 3 години ползвам Bosch GST 75. Страхотно зеге - почти никакви вибрации, когато работи се държи с 2 пръста, никакви проблеми да се среже 15 мм широка лента на 2 - това на 6 мм ламинат. Причината да взема него пред аналог на Макита беше, че Макита за тази цена бяха без бърз захват, а на мен ми е плюс.
Не зная дали ще успееш да го намериш обаче - спряно е и е заменено с GST 90, което е абсолютно еднакво като техника и параметри, но далеч по-грозно :lol:
Тани - модератор
Аз имам Макитата и също съм много доволен от нея. Тиха, със стабилна плоча, добре се води. Наистина бързия захват на ножчето ти дава голяма бързина - пестиш по 5-10 секунди от смяна на ножче. Ако това време ти е от жизненоважно значение, недей си взима Макита! Лично мен не ме бърка, защото рядко ми се случва да сменям ножче два пъти на ден.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 36

Тема "Работа с прободен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: