• 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
Ел. инструментите. Консумативи.
agj - майстор
Предложили са ти машината с черния дисплей,понеже това са новите модели.Иначе и стария модел си има ВИГ функция, но тази с черния дисплей има малко повече възможности относно работа с електроди.
Освен Кемппи и Фрониус има още куп марки които са в постоянна конкуренция,но общо взето всички вършат една съща работа.Въпрос на избор е не само марката но и функциите и възможностите на деден модел и марка машина.
linkos - помощник
пон апр 01, 2019 10:27 amagj написа:
Предложили са ти машината с черния дисплей,понеже това са новите модели.Иначе и стария модел си има ВИГ функция, но тази с черния дисплей има малко повече възможности относно работа с електроди.
Освен Кемппи и Фрониус има още куп марки които са в постоянна конкуренция,но общо взето всички вършат една съща работа.Въпрос на избор е не само марката но и функциите и възможностите на деден модел и марка машина.
Благодаря за адекватните мнения!Въз основа на тях взех първата машина която вече кърпи един прогнил дефендър и но сме още в процес на запознаване! Днес открих Америка/имала режим за бронз,Халомин и тем-подобни!Но силата ми в моменте е на черно и аз съм в стихиата с!1не е лесна за настроиване ,но ще се сработим.ще кача и снимки.заредих се и 3 веда гас и тел но трябва да се сменят макарите с настройките за различните метали.Само това не го прави сама!Ще го преглътна/ха-ха/ За ММА се спрях на мъника който ми препоръча но е по-стар като модел който аз гледах и беше на суупер цена но вече не е .Но ще има пак след седмица-две по празниците намаления и ще го грабна! :supz:
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: