• 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 87
Ел. инструментите. Консумативи.
DundyTheCroc - майстор
Румънците са пуснали ей това, че и ваучер за сериозна отстъпка са ми дали, та много се чудя:
https://www.emag.bg/elektrozhen-mma-ste ... DYTGY7BBM/
За съжаление инфо за модела в Нета почти никакво, тук-там някой отзив от унгарци и румънци. Дават го 25% на 160А, 60% на 103А и 100% на 80А. Дали си заслужава за домашна употреба, едва ли ще види електрод повече от 3.25, основно 2.5?
plamen6703 - майстор
astervil написа:
plamen6703 написа:
astervil написа:
Беше преди година-две ,и понеже не случих на майстор,го "подарих" на един.Малко съжалявам,защото беше като нов,и на малко "мото часове".Само снимки ми останаха! Приемам предложения за друга машина,но не и същата!
Разгледай тези http://www.argo-market.com/Products/Category/49 може да се окаже добър избор :)
На вид добре изглеждат,но взема ли се стока само на външен вид? Интернета гъмжи от Китайци.
Да ти кажа, че на мен на външен вид не ми харесват, но като съотношение цена/качество са добри и не знам дали си погледнал, но гаранцията за физически лица е 48 месеца. Отделно от това сервизното обслужване е много добре организирано.
Отварям скоба да добавя, че не съм рекламно лице на тази фирма, а съм потребител, който е закупил доста неща от тази фирма и е доволен от закупената стока. Избора е в твойте ръце, тук само си пишем и споделяме впечатления...
aig_welding - специалист
DundyTheCroc написа:
Румънците са пуснали ей това, че и ваучер за сериозна отстъпка са ми дали, та много се чудя:
https://www.emag.bg/elektrozhen-mma-ste ... DYTGY7BBM/
За съжаление инфо за модела в Нета почти никакво, тук-там някой отзив от унгарци и румънци. Дават го 25% на 160А, 60% на 103А и 100% на 80А. Дали си заслужава за домашна употреба, едва ли ще види електрод повече от 3.25, основно 2.5?
Има смисъл да се пробваш само при наистина сериозна отстъпка.
DundyTheCroc - майстор
20 процента отстъпка, цената става една идея под 160 лева.
Chefo77 - майстор
Въпросът е, че Аргомаркет са на пазара ни от години и най-малкото рискуват лош отзив, ако подведат или излъжат клиент, а на еМаг им дреме на лъжливите румънски задници кой и какво ще напише. И нали знаеш, че за да си използваш гаранцията, пращаш стоката в Румъния...
dragozow - майстор
Avas_co написа:
Калояне, какви са тия зелените китайци ?
Амперите не отговарят на това в името на модела, реалните са написани в описанието. Иначе са хубави, къси кабели, нямат разни екстри. Взех малко машини до като дойдат моите. Ако търсиш хубава машинка изчакай Mini 160, там изненадите предстоят...
astervil - напреднал
Отново са пуснали в Практикер инвертора GRAPHITE Inverter 56H808,полско производство,но и с доста къси кабели.Дали си струва някой може ли да сподели? От как ми изгоря Гудето нямам желание да купувам от големите маркети,защото и след сервизното обслужване е "съдиране на кожи".Така че дайте някакъв съвет за подобен инвертор.
Прикачен файл:
20150630153145_nikolaou_56h808-420x420watermark.jpeg
20150630153145_nikolaou_56h808-420x420watermark.jpeg (37.79 KиБ) Видяна 3011 пъти
dragozow - майстор
Не и от Практикер. Колко пари имаш за инвертор?
astervil - напреднал
dragozow написа:
Не и от Практикер. Колко пари имаш за инвертор?

Не е въпрос тук за парите,но не ми се влагат в скъп инвертор,който ще ползвам пет пъти в годината за хоби цели!Както бях споменал за предния ми инвертор на който му мина гаранцията и изгоря! Иначе го ползвам за неръждаеми електроди 2,5 мм. и стоманени до 3,2мм.
nikolson - майстор
astervil написа:
Не е въпрос тук за парите,но не ми се влагат в скъп инвертор,който ще ползвам пет пъти в годината за хоби цели!Както бях споменал за предния ми инвертор на който му мина гаранцията и изгоря! Иначе го ползвам за неръждаеми електроди 2,5 мм. и стоманени до 3,2мм.
Е, то не може хем оная работа до края, хем душата в рая. В темата има посочени електрожени.
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 87

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: