• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
Ел. инструментите. Консумативи.
gogo7777 - майстор
нед окт 29, 2023 9:00 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед окт 29, 2023 8:47 pmLazarGanev написа:
Познаваш човека, заварявал с базични с "велдстар"а ми.
Сигурен съм, че би топил и 5ци с по мощния.
Виждал ли си 5-ца електрод?
😂
нед окт 29, 2023 9:56 pmgogo7777 написа:
нед окт 29, 2023 9:00 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед окт 29, 2023 8:47 pmLazarGanev написа:
Познаваш човека, заварявал с базични с "велдстар"а ми.
Сигурен съм, че би топил и 5ци с по мощния.
Виждал ли си 5-ца електрод?
😂
Абе човек, толко бях впечатлен, че и в сънищата ще ми изглежда като клечка за зъби!
Тепърва предстои да изживея своя ПИК в заваръчното изкуство.Тогава ще си позволя да го погледна.
пон сеп 06, 2021 3:54 pmaig_welding написа:
пон сеп 06, 2021 9:01 amrosenradev написа:
Здравейте,
Поставян съм в труден избор на :shock: комбинирано у/во... Миг/маг, виг и мма.
Ще се ползва за домашна работилница, но това не трябва да е компромис с удоволствието от свършената работа
Добре ще да може да се справя и с задачи с алуминий.
Чета за няколко серии
1. ОРИОН и Асрта на РЕДКО
2. Synchro на Делтех
3. АИГ – Заваряване тук. Липсва каквото и да е описание и често казано не зная коя серия трябва се разглежда. :|

Привет,

Вариантите телоподаващи с трите функции - ММА, MIG и Lift-TIG са два:

- DEL 200 Eco Control "3 in 1". Този модел за момента е свален от ценовата листа, разполагаме с ограничено количество.
- DEL 200 Synergic Control

В комплектацията на телоподаващите влизат 2х3м заваръчни кабели, МИГ шланг тип МВ 15, 3м и маркуч за газ. Работят с ролка 5кг и 1кг, плътен и самозащитен тръбнофлюсов тел. Гаранционния срок е 2 години.

Бих препоръчал варианта две отделни машини - телоподаващо Eco Control 200А (ММА+МИГ) и аргонов апарат DEL MMA / TIG Eco 200 Pulse с високочестотно (HF) запалване на дъгата, пулсова функция и т.н.

В комплектацията на аргоновия апарат влизат 2х3м заваръчни кабели, ВИГ шланг тип SR 17, 4м и маркуч за газ. Гаранционния срок е 2 години.

Най-добре е при възможност да посетите магазина за демонстрация и тест.

Поздрави,
Георги, 0889 202 949
Интересувам се от Del 200 eco control някъде в Русе продават ли се може ли да се види или само в София ? :?:
gogo7777 - майстор
нед окт 29, 2023 11:00 pmТрифон П.Трифонов написа:

Тепърва предстои да изживея своя ПИК в заваръчното изкуство.
Ами успех.
Ще ти дам първия урок на разбираем за тебе език....Неможеш да изгасиш пожар с градинския маркуч!!!
:drinkers:
пон окт 30, 2023 8:25 amgogo7777 написа:
нед окт 29, 2023 11:00 pmТрифон П.Трифонов написа:

Тепърва предстои да изживея своя ПИК в заваръчното изкуство.
Ами успех.
Ще ти дам първия урок на разбираем за тебе език....Неможеш да изгасиш пожар с градинския маркуч!!!
:drinkers:
Предполагам си забелязал шегата за своя сметка?! Благодаря за урока!

пп. Няма да питам каъв пожар, с какъв градински маркуч.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пон окт 30, 2023 8:47 am, променено общо 1 път.
gogo7777 - майстор
Забелязах я
:drinkers:
MamaMy - майстор
Не знам защо продължават напъните всеки да си хвали своето. Нормално е потребителите да се хващат за най-евтините модели и да кълват на рекламните надписи, но истината е една. Трябва да се избира това с най-голямата гаранция. Всички твърдят какъв качествен продукт продават, но обещават гаранция по-малка от законната за България, а именно 2 години. Как тогава да им вярваме? В същото време 99% от предлаганото е произведено в Китай. Дори и част от сглобеното в България просто е дошло на части за да избегне митото. Върху резервните части както е внесено митото е много по-малко. Другия вариант е да намерим истински български производител. Ще го познаете по голямата гаранция. Последния вариант е маркова машина. Там голямата гаранция е съпроводена и с голяма цена. Мнозина от питалите тук си купиха най-евтините "китайци" и до няколко месеца почти всички питаха за добър сервиз. Най-интересното ми е като каже някой: "- Ако може да го направят да не гори повече". Ами ако е можело защо китайците не са го направили още в завода? Защото е икономисано от всякъде. Масово нашите търговци лъжат повече дори от китайските производители :^o . Не вярвайте на нищо! Още по-малко на приказката ама той работи, заварява. Те и Трабантите вървяха, но не бяха съвсем коли :lol:
aig_welding - специалист
пон окт 30, 2023 9:24 amMamaMy написа:
Не знам защо продължават напъните всеки да си хвали своето. Нормално е потребителите да се хващат за най-евтините модели и да кълват на рекламните надписи, но истината е една. Трябва да се избира това с най-голямата гаранция. Всички твърдят какъв качествен продукт продават, но обещават гаранция по-малка от законната за България, а именно 2 години. Как тогава да им вярваме? В същото време 99% от предлаганото е произведено в Китай. Дори и част от сглобеното в България просто е дошло на части за да избегне митото. Върху резервните части както е внесено митото е много по-малко. Другия вариант е да намерим истински български производител. Ще го познаете по голямата гаранция. Последния вариант е маркова машина. Там голямата гаранция е съпроводена и с голяма цена. Мнозина от питалите тук си купиха най-евтините "китайци" и до няколко месеца почти всички питаха за добър сервиз. Най-интересното ми е като каже някой: "- Ако може да го направят да не гори повече". Ами ако е можело защо китайците не са го направили още в завода? Защото е икономисано от всякъде. Масово нашите търговци лъжат повече дори от китайските производители :^o . Не вярвайте на нищо! Още по-малко на приказката ама той работи, заварява. Те и Трабантите вървяха, но не бяха съвсем коли :lol:
Да се напъна и аз малко. :roll:

Електрожен - физическо лице - 4 години
Електрожен - юридическо лице - 2 години
Всичко останало - 2 години
За такива неща изобщо не се напъвам. В акта за раждане няма гаранционен срок.
MamaMy - майстор
Те за това много не добутват и до бракуване :-D .
Не може да сравняваме гаранционна карта с акт за раждане. Цените са тотално различни.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: