• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 87
Ел. инструментите. Консумативи.
zil157 - специалист
Г-н Драгозов,преди време един се възмущаваше от качеството на устройствата,които продавате , а вие няколко месеца се криехте и не му отговаряхте.Щом отново сте активен означава ли , вече сте се изяснили ? За всички колебаещи се ЛЮБИТЕЛИ инверторче на Вики-Б и забравяте мечтите си за Кракри,це о,тел,постоянки и др. отживелици !
Ronin - специалист
Мда...dragozow ...И аз те питах в няколко други форума защо не отговаряте на човека ! Интернет няма ограничения пък и България не толкова голяма,след като вашето име стои съвместно с фирмата в която работите , всеки написъл в гугъла ще попадне на оп;акването на оня човек.Всички знаят за това вкл. и колегата и всички участници в форума и раздела !

Оправдава се правилото -Един доволен клиент води още 1-2 нови клиенти...Един недоволен клиент гони 10 бъдещи клиенти !
dragozow - майстор
Не чета редовно форума, който ме е питал нещо отговарям винаги. Телефона ми го има сигурно на 20 места във форума. Който е имал допир с мен не съм чул да е недоволен. Ако има такъв да се обади и ще решим проблема. Никъде няма да ви извадят 5 различни машини да си заварявате и да си правите експерименти неограничено. Колкото до електрожените, много хора няма да си дадат Кракрата за никакъв инвертор. Ronin, не си спомням да си ме питал нещо на лични. Винаги можеш да го направиш и ти гарантирам че ще отговоря. Ако знаеш нещо което не знам ще се радвам да ми го кажеш за да направим веднага корекция.
Ronin - специалист
На 26.12.2010 година съм ти писал следното в един друг форум,надявам се да не се разсърдиш че правя лична кореспонденция обществено достояние !
Ronin написа:
----Колега ,бъди така добър да отговориш в направи си сам на въпросите за електрожена ! С мълчанието си по въпросите не си си много полезен,все пак истината има две страни,да чуем и твойто мнение !-------
dragozow - майстор
Извади ми темата от която е това за да я погледна. Наистина получих преди време такова нещо от теб ама ми се губи някъде. След ъпдейта на форума не намирам много теми.
torbalan - Дървен философ
то недоволни винаги има...

аз също съм пазарувал от Драгозов и единствено мога да кажа, че е точен...

каквото се уговорихме - това си беше...

а електрожена, който купих от него, работи мноооого мазно :)
нема по-щастлив заварчик от мен, въпреки че съм гола вода :)
zil157 - специалист
Да сте казвали , че Кракра е разработка от 70те и е морално стара?А сега била по-добра от инвертор!
Ronin - специалист
zil157 написа:
Да сте казвали , че Кракра е разработка от 70те и е морално стара?А сега била по-добра от инвертор!
В предишния живот е била,ама в тоя едва ли ! Като надежност Кракрата си е фаворит ,само това !
aiako - специалист
Колеги - съфорумци, какво устройсто ще ми предложите с което да мога да си изкърпя колата... не ми трябва за повече.
agj - майстор
aiako написа:
Колеги - съфорумци, какво устройсто ще ми предложите с което да мога да си изкърпя колата... не ми трябва за повече.
Това - http://intertechnic.bg/index.php?p=prod ... ls&id=2253
Или това - http://www.kupilisi.com/product_info.ph ... s_id=11559
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 87

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: