• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 87
Ел. инструментите. Консумативи.
plamen6703 - майстор
За пълен аматьор и тази машина е повече от достатъчна https://www.argo-market.com/Products/Details/1278 и ако си питал Драгозов за съвет е щял да ти я препоръча и да си спестиш още някой лев.
Направил си добра покупка, остава ти да се научиш да заваряваш и да си вършиш работа.
Желая ти успех! :partyman:
agj - майстор
чет фев 07, 2019 4:26 pmpastora написа:
Отдавна никой не е писал в тази тема, но да попитам за евентуални мнения за тази машинка

https://www.argo-market.com/Photo/8368.jpg

https://www.argo-market.com/Products/Details/1016
Аз реално вече я купих от колегата dragozow докато беше обявена за 313лв., но тъй като съм пълен аматьор, да не кажа профан в заваряването, бих искал да чуя и компетентно мнение. Много бих се радвал, ако колегата pansim се включи, тъй като много се бях наточил на неговата машина, ама не ми стигнаха паричките.
В такъв случай се казва „Подир дъжд качулка“ !
Иначе гледайки снимките,на мен машината ми изглежда малко грозновато, с тези изхвръкнали напред байонети ......!И ..малко тежичка,в сравнение с това което може да се намери на пазара в момента! Но за пълен аматьор се надявам че ще върши работа.
Аз пък много бих се радвал, и ще ми е безкрайно интересно да чуя мнението на един пълен аматьор за работата на машината!
pgt - специалист
agj написа:
Иначе гледайки снимките,на мен машината ми изглежда малко грозновато, с тези изхвръкнали напред байонети ......!
Калоян нещо е сменил дизайна на сайта си (не бях влизал отдавна там, та и аз се изненадах) и някои картинки са смачкани и за това изглеждат така.
На мен ми направи впечатление друго, нещо асортимента на инверторите бая е намалял, преди бяха повече :?
pastora - помощник
пет фев 08, 2019 9:28 pmagj написа:

Аз пък много бих се радвал, и ще ми е безкрайно интересно да чуя мнението на един пълен аматьор за работата на машината!
Ами не смея да давам мнение именно защото не се чувствам компетентен. Мога само да кажа досега, че за проба изгорих 10 електрода 2,5 като дори не знам какъв тип са (даде ми ги един приятел именно за да се пробвам ). Електрожена си ги изгори с лекота на около 70А по скалата на копчето, но това едва ли е някакъв показател. Единствено установих, че имам много да се уча на заваряване. По-скоро се замислих как ще се държи машинката при спадове на напрежението в мрежата, понеже ще го ползвам на село и често енергото не подава това за което си плащаме. Затова и попитах тук, ако някой с опит си е купил такъв електрожен да сподели своите впечатления. Като имам повече данни пак ще напиша, а дотогава ще се радвам и някой дето го е пробвал също да каже какво мисли.
Благодаря за отговорите и дано не са единствените.
dragozow - майстор
Имаме нов сайт от няколко месеца. Смачканите картинки се появяват само при стари компютри и монитори с ниска разделителна способност, каквито така или иначе няма да поддържаме. На монитори от последните десетина години и мобилни уструйства няма проблем с картинките. Относно машината, имаме я отскоро и е много повече от машина за домашно ползване. Асортимента е намалял и се концентрираме върху машини, които се продават. Например AC/DC 315 се продават няколко машини в годината, но за да направим заявка и да ни направят машина по наши изисквания ни искат заявка, която ще продаваме няколко години. От AC/DC 200 няма да има два модела, а само един с пулс и всички екстри.
Pansim1 - специалист
Тази машина поразително прилича на едни други с този страничен вентилатор, ама без да видя вътре не смея да изкажа мнение.
Pansim1 - специалист
Поръчай и ще разказваш...и да знаеш че цената е друга. :lol: освен ако за теб долара е 45ст :shock:
koveslav - майстор
Цената и в България падна на лев на ампер.Днес гледам Практикер продават 120A инвертор Райдер на 120лв.....ама не съм ги питал работят ли.
Pansim1 - специалист
Купете си от там...нали са евтини :)
И ампер за лев има само в главите на търсещите евтино! Качествени и добре работещи машинки са на друга цена. Запомнето го, пък кой каквото ще да си купува.

Само като пример - и това е китаец...защо ли не струва два за лев? :-D
Отговор не искам :partyman:

https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Jasic-Pr ... 1587550561
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 87

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: