• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
Ел. инструментите. Консумативи.
вт апр 30, 2024 7:07 pmAndri01 написа:
Този отдавна съм го забравил. " Мой беше" за пробата - да видя какво може ,не ме впечатли особено и колетага си го прибра. Карам си с другите 3бр.
"Същият го имам" и точно преди половин година означава, че в момента мажеш лайната си по стената.
нед окт 29, 2023 8:38 pmAndri01 написа:
Същия го имам. Работи нормално за инверторен, пробвах го веднаж с 5мм. - греда. До 3,2 е добре.
Най малкото е време за гинкобилоба.
Да те оставим за хигиенизиране- може и в най близката РСПБЗН!
После на кулата да съхнеш.

Въпросът ми беше към Мама, а сякаш не получих отговор.
вт апр 30, 2024 5:53 pmMamaMy написа:
... Най-евтините инвертори всичките работят така. Пробвал съм няколко и резултата е отчайващ. Трансформаторите правят по-добри заварки.
viewtopic.php?f=54&t=32787&start=910#p1163999
Andri01 - майстор
Най-малко на тебе ще обяснявам защо не го купих от колегата. Просто милиционерския мозък не може да побере информацията! :lol: :lol:
вт апр 30, 2024 7:40 pmAndri01 написа:
Най-малко на тебе ще обяснявам защо не го купих от колегата. Просто милиционерския мозък не може да побере информацията! :lol: :lol:
"Имам го същият" не подлежи на тълкуване, обяснения.
От лъжливо овчарче какво друго?!
Основната ти версия се потвърждава косвено и от
вт апр 30, 2024 8:59 amAndri01 написа:
Мисля,че в "Практикер" видях на скоро нещо такова. Не обърнах внимание ,обаче до колко ампера беше.
Жълтурковците са редовно на примоция за пенсионери там.

Някой може ли да обясни- инвертора или трансформатора е по добре като качество на заварката, че Мама не е на линия? По friendly ли е саксията към лаик?
gogo7777 - майстор
Саксията се е доказала....ти к'во питаш?
вт апр 30, 2024 8:20 pmgogo7777 написа:
Саксията се е доказала....ти к'во питаш?
С кой ще наплюя асмалъка така, че поне да държи- саксия или евтин инверторен, какъвто имам.
За скъпия вече разбрах.
Силно се надявам вече да ти е ясен въпросЪт! Не мога да отрека, че доуточняваш най мъдро.

пп. За сетен път се уверявам, че правя най яките псевдозабулени яйца, по адаптираната рецепта на Трифон. Дори и под натиск ми се получават.
gogo7777 - майстор
Със саксията имаш по-голям шанс
вт апр 30, 2024 8:26 pmgogo7777 написа:
Със саксията имаш по-голям шанс
Златен си. Благодаря!
емовлаха - специалист
вт апр 30, 2024 6:40 pmMamaMy написа:
И в предния клип гледам се говори за цена 350 долара

Бъркаш за цената, не е в долари. Хем и маската е бонус :) Смяната на полюсите, отпада икономията на кабел/ръкохватка или заварява се със дръжката но едва ли ще устиска :) В разни наши сайтове се мяркат разни подобни за 120лв . А в чужди сайтове съм намирал оферти за 25лв
MamaMy - майстор
вт апр 30, 2024 7:12 pmТрифон П.Трифонов написа:
Въпросът ми беше към Мама, а сякаш не получих отговор.
вт апр 30, 2024 5:53 pmMamaMy написа:
... Най-евтините инвертори всичките работят така. Пробвал съм няколко и резултата е отчайващ. Трансформаторите правят по-добри заварки.
Пробвай с турските рутилови на Аскинак. Забрави базичните електроди освен ако не изкараш един курс. Тогава апарата няма да започне да работи по-добре, но ти ще имаш много по-лека ръка.
вт апр 30, 2024 8:34 pmемовлаха написа:
вт апр 30, 2024 6:40 pmMamaMy написа:
И в предния клип гледам се говори за цена 350 долара

Бъркаш за цената, не е в долари. Хем и маската е бонус :) Смяната на полюсите, отпада икономията на кабел/ръкохватка или заварява се със дръжката но едва ли ще устиска :) В разни наши сайтове се мяркат разни подобни за 120лв . А в чужди сайтове съм намирал оферти за 25лв
Може. Не съм се и пробвал да го гледам пак. Просто това число ми прелетя през погледа и писах по спомени:

Прикачен файл

price.jpg
Последна промяна от MamaMy на вт апр 30, 2024 9:30 pm, променено общо 1 път.
вт апр 30, 2024 9:21 pmMamaMy написа:
...курс...
Това съм го мислил когато си купих този (втори вече) и не ми се получаваше.
Отчетох и падът на напрежение през неподходящ удължител.
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: