Ел. инструментите. Консумативи.
kozl - майстор
И що па да нема отзиви за 8 годишна експлоатация на Паркосайда :?
Я па имам > 20 годишен непромишлен Тайфун. Ми смуче си прахосмуча, без артиени торби. Тупам му платнената и от време на време я задухвам с компресора.
nakatasan - специалист
нед юли 26, 2020 10:20 pmsstefanov написа:
Още един археолог, който изравя теми на по 8 години.
Имам такава прахосмукачка, харесва ми, а хартиени филтри си купувам от Лидъл
Другите са обсъждани тук много пъти.
Зная, че е стара темата, аз отдавна се чудя дали да не си взема. блазни ме, че има щепсел и е с голям обем. Не съм купил до сега, защото не зная цилиндричните филтри от къде се купуват и колко пари струват. Имам прахосмукачка KÄRCHER, но филтрите в България са безбожно скъпи. Намерих си евтини от Алиекспрес. Долу горе 2 на цената на 1 от БГ 3:) Иска ми се и евтини за тази прахосмукачка да намеря. А дали с тези на KÄRCHER са съвместими?

Поздрави и благодаря за информацията.
EDI - майстор
Сигурно има, вече няколко фирми произвеждат всякакви торби.
Chefo77 - майстор
пон юли 27, 2020 10:48 amnakatasan написа:
нед юли 26, 2020 10:20 pmsstefanov написа:
Още един археолог, който изравя теми на по 8 години.
Имам такава прахосмукачка, харесва ми, а хартиени филтри си купувам от Лидъл
Другите са обсъждани тук много пъти.
Зная, че е стара темата, аз отдавна се чудя дали да не си взема. блазни ме, че има щепсел и е с голям обем. Не съм купил до сега, защото не зная цилиндричните филтри от къде се купуват и колко пари струват. Имам прахосмукачка KÄRCHER, но филтрите в България са безбожно скъпи. Намерих си евтини от Алиекспрес. Долу горе 2 на цената на 1 от БГ 3:) Иска ми се и евтини за тази прахосмукачка да намеря. А дали с тези на KÄRCHER са съвместими?

Поздрави и благодаря за информацията.
Че за какво са ти филтри, те се сменят на няколко години веднъж, не всяка седмица.
А и Тони имат заместители на оригиналните филтри за почти всички модели на Керхер.

Тема "Купихте ли си промишлена прахосмукачка от Лидъл?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: