• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Ел. инструментите. Консумативи.
EDI - майстор
Триноги да искаш, има скъпи, евтини, всякакви, потърси.Ако ти е ниска, вземаш евтина и си сменяш пръта.Другия вариант е, вземаш си опора за картон за 30-40 лева и на нея си закрепваш нивела, има много начини.
naster - специалист
Зеленият Бош 360 гр. с триногата е вече 250 кинта. Аз го ползвам повече от година. Като за домашно - става.
valentino76bs - майстор
вт яну 07, 2020 9:50 amEDI написа:
Триноги да искаш, има скъпи, евтини, всякакви, потърси.Ако ти е ниска, вземаш евтина и си сменяш пръта.Другия вариант е, вземаш си опора за картон за 30-40 лева и на нея си закрепваш нивела, има много начини.
Искам такава като на снимката само ,че за 100 лева не за 400 :) ,а такива подпори за картон имам 4 броя тамън и ги използвам.
А като съм на открито с тях за горна опора трябва небето да ползвам.. :)
EDI - майстор
Ами направи си тогава, елементарно е.Купи си трипод за риболов, има по 20-30 лева, слои му дълга или телескопична тръба /направи си с алуминиеви тръби/ и готово.
Росен87 - помощник
Ще съм ви благодарен ако ми препоръчате някакъв читав лазерен нивелир за около 100 до 200 лева. Тъй като ще го ползвам само за домашен ремонт така да се каже аматьорски не виждам смисъл да наливам много пари и като свърша с ремонта да стой. Ще го ползва за изправяне на стени и лепене на плочки.
Благодаря.
EDI - майстор
Капро имат читави за любител за тези цени.862 да речем
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook: