• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 30
Ел. инструментите. Консумативи.
новия12 - специалист
как го закрепяш на стената ???
новия12 - специалист
а с този Линеен лазерен нивелир SuperCross-Laser SCL 2 - Арт. № 081.120A
гарантирано ще грабнеш акъла в някое нощно заведение на сервитьорките... :lol:
Plamen11 - напреднал
новия12,това е на пода.Наредих няколко плочки за снимката само.Има някаква стойка,но аз за стени,тавани и т.н. си имам този,от който съм си доволен.Той също става за под,защото пуска две вретикали под 90°.

Изображение

Имам стативи за осветление и с помощта на такъв и ето този преходник го качвам докъм 3м.Иначе се коелбаех за този ( снимка ), който си има своите предимства,но накрая взех Bosch-a.Дано на съм сбъркал.Мисля,че не е лош де.

Изображение

Изображение
Pooh - майстор
:lol: :lol: :lol:

Toва ако са ТВОИ снимки, аз ще си отрежа главата ... но пък е хубаво че си мечтаеш поне за качествена техника :wink:
Plamen11 - напреднал
Мои снимки са.Ако искаш да рагледаш още мои снимки заповядай.

http://www.album.bg/plamen11/?page=1

http://www.album.bg/plamen11/albums/

http://myphotoplamen11.blogspot.com/

Иначе си имам инструменти,защото си върша работа с тях.Но мисля,че темата не е затова все пак.Не държа да си режеш главата де. ;)
Pooh - майстор
Ako не е тайна, колко струваха двата нивелира и за какво ги ползваш ... чисто любопитство. И можеш ли да ги покажеш заедно снимани?

П.П. Поздравления за снимките, особенно ми допадна Крушуна
velsi - Почетен майстор
Pooh написа:
...Поздравления за снимките...
Аааа, не се измъквай! Имаш глава да режеш! :-D
Pooh - майстор
velsi написа:
Имаш глава да режеш! :-D
Прав си - когато видя двата нивелира снимани един до друг и с една бирена капачка посредата :wink:
Бирената капачка, за да съм сигурен, че не е свалена от някой "чужд" форум :razz:

Все пак човека явно е фотограф ... ще ги щракне за 2 минутки. И продължава да ме мъчи въпроса - за чий са му на фотограф, професионални нивелирчета с доста тясна насоченост ... еле пък първият - САМО за плочкаджии е. :?
Plamen11 - напреднал
Аз не изпитвам нужда да доказвам каквото и да е било.Не знам каква е причината да си мислиш,че нещата не са мои.Занимавам се основно с такива неща.С баща ми правим ремонти.Ако погледнеш назад в темата ще видиш,че съм писал,когато си купих Sola-та,но снимките не се пазат.Ползвам го за тавани,фаянс,за обръщане на прозорци също съм го ползвал,а и за теракот,рядко за замазки.Занимаваме се с различни неща.Макар,че не виждам смисъл от такива полемики ето ти снимка да видиш.Надявам се,че няма да искаш да снимам всичките си инструменти. :)

Изображение
Pooh - майстор
Обещанието си е обещание:

Изображение

... да не държим на подробностите - важното е, че някой е обезглавен.

Дълбоки и искренни извинения към колегата. Истината е, че се подведох от качеството на снимките, а като разгледах галериите силно се учудих, за чий може да са му на професионален фотограф, лазерни нивелири ...
Поздравления за нивелирите - наистина са качествени машинки.
Поздравления за фотографиите - някои са особенно впечатляващи.
И на финал - поздравления за това, че ми изтърпя заяжданията - наистина бяха незаслужени :ops:
:headbash: :datz: :headbash: :datz:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 30

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: