• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 30
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Момчета, Ники ме ядоса ...
Някой не иска ли да вземе моето лазерче, преди да съм го пуснал в ОЛХ-то?
Няма нужда да казвам какво ще последва :lol: :lol: :lol:
Valyo68 - специалист
Стига се ядосва Чефо, на Ники! :o . Машинката е вече при мен и бързо си свърши работата! Леле колко работа ме чака в този крив панел! :partyman: Хванах му цаката, как мери и под ъгъл! Сега дъщерята иска и нов цокъл на стълбището! :drinkers:
Благодаря ти! Точен си, както и Laserliner- а! :-) :supz: Скоро да се похвалиш и с нова машинка:-) :rock:
Chefo77 - майстор
Радвам се, че върши това, за което го взе!
А Ники толкова ме ядоса, че във вторник ще покажа какво му поръчах :lol:
Chefo77 - майстор
Невероятен!
Има и заключване с включени линии, което дава възможност за пускане на диагонали, например за стъпала ...
Мерси на Никито!

Прикачен файл

image-0-02-04-a58cfbf89eaa180aeb884a7ea51f66545c6ef1a005da48f9f50dcd05c8a7bb4a-V.jpg
a_stoev - майстор
Има някакви комплекти лазерен нивелир на скил със статив в била. за 128лв май. Дали си струват, че ще ми трябва някакъв напролет.

П.П.
Купих го. Да се стопли ще го ползвам
a_stoev - майстор
Не го харесах. Лазера му идва слаб за мен. На дневна светлина не се вижда на използваеми дистанции. За затворени помещения на изкуствена светлина става. Върнах го в магазина, приеха го. Управителя каза че съм първия който не го е харесал, но е разбираемо. На мен всъщност ми трябва нещо от много по-висок клас, с приемник, за съвсем други пари. Взех си един ръчен циркуляр.
a_stoev - майстор
да споделя и опита от друг евтин лазер - от промоцията на лидъл.
Не става. Отклонението му е над посочените мм за метър. на коридор 7-8 м дава 3 см по вертикала.
nikolov333 - майстор
Абе и аз това казах някъде в темите, ама се изказаха и доволни от него.. За най-малкия нивелир с лазера и осветление на балоните на нивелира мога да кажа,че съм доволен. Иначе вярвам безрезервно само на водната нивелация за хоризонтални равнини, разбира се ако си я правя сам.. :-D
Avas_co - майстор
Тия дни взех от Ники това лазерче - https://promotools.bg/laserliner-autocr ... rettyPhoto
Ми, все си разправях, че на мен не ми е особенно нужен подобен уред, пък набързо му измислих един куп приложения.
Та чак вече ми е тъпо, че не взех по-висок клас играчка.
Chefo77 - майстор
Не ти трябва по-висок клас, този си е супер. Нещо ми се струва, че копираш моите избори :razz: :razz: :razz:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 30

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: