• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 30
Ел. инструментите. Консумативи.
nikolov333 - майстор
За вънка най-лесно се работи с лазерен с приемник, но там цените са.. :rock: :-D
valentino76bs - майстор
пет юли 10, 2020 12:45 amreingar-x написа:
Здравейте вече съм собственик на нивелир,huepar gf360g,не бях чувал за марката тук в форума разбрах за нея.Изгледах ревюта изчетох мнения ,и се престраших.Поръчах директно от производителя за да съм сигурен,че нивелира ще бъде с Osram лазер.Хората ми дадоха отстъпка и ми стъпи 300лв с приемника и доставка за седмица.За сега съм доволен сверихме го с други,сега колко години ще бъде така ще видим.Има заключване,с литиевойонни батерии е за които си има зарядно,с едно зареждане изкарвам доста.Ако свърши заряда може да се включи директно в мрежата.За сега това,бях си харесал модел на karpo но беше по-скъп и нямаше заключване.
Външния приемник на колко метра хваща?
cat - специалист
До 117 метра можеш да мериш на веднъж с обикновен нивелир било лазер било оптика , предполагам че има лазерни които мерят на такова разтояние .
valentino76bs - майстор
Интересува ме конкретно за хуепара .
На дневна светлина навън нищо не се вижда.
В спецификациите дават 60м с приемник......10 да са истински берекет версън!
nikolov333 - майстор
Спрямо китайските ватове, требе да кара поне на 30-се.. :-D
MIRO_073 - майстор
Може и да е отговаряно, но каква е разликата между зеления и червения лазер? Да не и единия да е и за външна работа (зеления) а червения само за вътрешно приложение?
valentino76bs - майстор
На дневна светлина отвън пък ако има и малко слънце нищо не виждам нито с единия нито с другия.
Иска си приемник.
MIRO_073 - майстор
нед юли 19, 2020 6:43 pmvalentino76bs написа:
На дневна светлина отвън пък ако има и малко слънце нищо не виждам нито с единия нито с другия.
Иска си приемник.
Ок. Ама това не отговаря на въпроса.
nikolov333 - майстор
Зеления цвят е по-добре видим на вън, но не и на голямо разстояние..
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 30

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: