• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 30
Ел. инструментите. Консумативи.
strashko7 - специалист
някакви мнения за този нивелир
https://www.lidl.co.uk/en/Non-Food-Offe ... cleId=9623
amxcs - специалист
Здравейте,
трябва ми за 1 път и не е оправдано да дам +100лв. Някой пробвал ли е нещо подобно ръчно изработено - https://www.youtube.com/watch?v=53R0cK7nnlw
Искам на таванско помещение да сложа гипсокартон на тавана с конструкция и да залепя гипсокартон на стените. Но са кривички стените и искам да лепна пилета или маики (не съм сигурен дали така се казват) преди това, та се чудех с нещо подобно дали мога да ги залепя в една равнина? Лазера ще бъде откъм стената, за да е по-близо, а мотора ще се хване към стената с тесни планки (да не пресича много лазера).
nikolov333 - майстор
Ползвай си отвес и конец за стените и водна нивелация за тавана.. Пилетата и майките са тънка работа и си трябва опит и практика за да ти се получат идеално. Аз си изправях целия апартамент с гипсова мазилка с тези уреди, но ползвах и алуминиеви мастари по 2.5м. стените ги докарах идеално отвесни, даже диагоналите ми са прави, но е голяма играчка без лазер и не можах да докарам правите ъгли на помещенията. Разликите са в милиметри, но без лазер толкова.. не че и с лазер ще е по-добре, но улеснява работата при по-големи равнини..
Емил Дечев - помощник
https://www.onlinemashini.bg/samoniveli ... 0-m-/31771
Това нещо струва ли си парите според вас, за домашна любителска употреба, на закрито. Гледам че девалт се комемтират като по свестни, ма бая скъпички ми се виждат за любителска употреба 5-6 пъти годишно
Chefo77 - майстор
На евтините сини Бошове линията им е доста дебела. Погледни на Лазерлайнер предложенията, например това, в същата ценова категория е.
valentino76bs - майстор
С този на колко см минимум от тавана се очертава линията когато е опрян в тавана?
ve4er - напреднал
Здравейте. Виждам хубава тема за лазерни нивелири. От вчера се обзаведох с DeWALT DW088CG Green Cross Line Laser. Имам няколко технически въпроса към хора които го имат. Поставен на стол към отсрещната стена на около 4метра - виждам, че вертикалния лъч на тавана и насрещната стената са си ярки а на пода до нивелира вече стават бледички - така ли е изобщо при този модел - виждам по снимки ъгъл има на лъча някакъв? И друго лъчите трепкат като стар монитор хваща се с око, не мигане като не е хоризонтиран ами трепкат - така ли трябва да е?
Kumay - майстор
Да, мигат всички! И избледняват в края. Не са лоши за парите си все пак.
ulieliadi - специалист
Е все пак вече се намират и за под 300лв, което е много добра цена. Плюс е цвета на лазера, който е много по-видим от червения[сравнявал съм с Хилти и цсБергер]. Минус е бързото изтощаване на батериите.
Kumay - майстор
чет ное 22, 2018 1:18 pmulieliadi написа:
Е все пак вече се намират и за под 300лв, което е много добра цена. Плюс е цвета на лазера, който е много по-видим от червения[сравнявал съм с Хилти и цсБергер]. Минус е бързото изтощаване на батериите.
Едва ли някъде са останали бройки на под 300 лв! И да има ще са единични. DeWALT вдигнаха доставната цена и ги изравниха с много по-качествения Laserliner/макар да е с червен лъч/!
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 30

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: