• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
Ел. инструментите. Консумативи.
solo5 - майстор
много ти е готин и твоя :2thumbs:
дават го +- 10мм на 5м
днес правих замазка на усвоената тераса, но не го ползвах,
че беше много слънчево и лъча му не се вижда чак толкова като на професионалните :lol:
а замазката я правих с един дълг и един къс нивел, които ползвах за мастари
без майки, направо я налупах :lol:
FMaster - специалист
Всички лазерни нивелири и отвеси са си екстра (от стотина лева нагоре), НО до първото изпускане или подритване!!! Измервателната оптика е адски финно настроена и ВИНАГИ почва да бяга след първото изпускане или ритане. Това ще ви го обясни всеки квалифициран продавач на такива джунджурии ... аз доста си изпатих веднъж и затова споделям! След лазера ... винаги НИВЕЛА :lol: за да не го правите по два пъти.
Последна промяна от FMaster на нед окт 12, 2008 5:50 pm, променено общо 6 пъти.
$64EN - специалист
колеги мисля да си купя и аз най-накрая един лазерен нивелир и исках да ви попитам какво бихте ми препоръчали , искам да мери хоризонтално и вертикално , да не е с голяма грешка и ако може да се ползва и на открито ще е плюс .
благодаря предварително на отзовалите се
housedoktor - майстор
Купи си Стенли или Де Уолт самонивелиращ ,хоризонтал,вертикал ,хоризонтал+вертикал и фиксирани линии. Не е много евтин но си заслужава парите.А за да го използваш навън и при силно осветление има специални очила.Моите са на Бош ,от Киров и съм доволен

Прикачен файл

Stanley-CLL-lg.jpg
Stanley-CLL-lg.jpg (11.24 KиБ) Видяна 13788 пъти

Прикачен файл

362_LaserEnhancementGlasses.jpg
362_LaserEnhancementGlasses.jpg (20.82 KиБ) Видяна 13794 пъти
Niky77 - специалист
Прочети постовете, да не се почне наново писане!
Plamen11 - напреднал
Аз си взех ето този на Sola.Не е някакъв много хубав и скъп,но на мен ще ми върши работа.

Изображение
Последна промяна от Plamen11 на пет яну 30, 2009 11:28 am, променено общо 1 път.
$64EN - специалист
housedoktor написа:
Купи си Стенли или Де Уолт самонивелиращ ,хоризонтал,вертикал ,хоризонтал+вертикал и фиксирани линии. Не е много евтин но си заслужава парите.А за да го използваш навън и при силно осветление има специални очила.Моите са на Бош ,от Киров и съм доволен
хубави ми изглеждат ,но не съм проучвал в детайли. на стенли съм голям фен ,но с делаут не съм работил и нямам лични впечатления .
искаше ми се обаче и да е ротационен лазера . дали ще има някаква разлика ?
относно парите съм решил да ги прежаля , но за нещо добро
Прочети постовете, да не се почне наново писане!
кое те накара да мислиш че не съм ги прочел?изчетох всичко :)
Аз си взех ето този на Sola.Не е някакъв много хубав и скъп,но на мен ще ми върши работа.
със здраве да си го ползваш и да ти служи вярно дълго време.
сола също ми допада като марка . всичките ми нивелири са ласо

Изображение

a някой може ли да каже каква е разликата в дължината на вълната на диода ? каква ще е разликата м/у
Изображение

а какво мислите за
Leica rugby ?
kokopi4a - специалист
Миналата година си купих "0515 Auto Level"-199,00лв. За работата която върша е добър и ми е полезен много.сега се замислям да си взема друг DW087K DeWALT Self Levelling Cross Line Laser - NEW
http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_nkwZ ... R40QQ_mdoZ Ползвах такъв,беше на един приятел и много ми хареса.

Прикачен файл

samoniwelira6t_601[1].jpg
samoniwelira6t_601[1].jpg (14.63 KиБ) Видяна 13809 пъти
Spokoiniq - майстор
Към Niky77 и други колеги , запознати с продуктите на Lazerliner.По-назад имаше тема за металдетекторите на фирмата и Ники77 се изказа положително за тях.Ако някой има наблюдения върху нивелирите им, нека сподели.Интересува ме основно един скромен модел
Niky77 - специалист
Линка не работи, пиши кой модел.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: