Ел. инструментите. Консумативи.
leonardo_vd - модератор
To az ot Shumen sym si kupil perforator makita ot magazin bash maistora i za sega sym dovolen. Mejdu drugoto moje i da sme se vijdali, az praveh alfha Bank v shumen i imashe edno momche koeto kyrteshe s kyrtachi na hitachi.
sploty - напреднал
там бачкаше тогава един приятел дето е къртел,той е къртел с хитачи,
лошото е че в Шумен няма инструменти под наем, имало е до 15 март в баш майстора но недават вече,8.3 джаула стигат ли за къртене?????????????
UNIOR - модератор
Става, но много зависи ти как ще подходиш към конкретната задача(задкормилното устройство :-D ),
машината е много добра и сравнение с модела на Бош "GBH 7-46 DE" е по слаба само с 50W,според мен ще ти върши добра работа.Питай къде е сервиза им, избери по близкия. Мисля че баш маистора имаха техен сервиз за макита, но не съм сигурен,Питай.
Каква цена ти предложиха в Шумен?
Profi Stroi - специалист
http://gallery.napravisam.com/displayim ... =141&pos=5
Голямата от снимката ще ти свърши добра работа но ще трябва да извадиш още някой лев над 1500
sploty - напреднал
избрах "макита" защото сервиза им е в варна и по барзо ставало там, а и баш майстора били официални вносители на макита
sploty - напреднал
sploty написа:
избрах "макита" защото сервиза им е в варна и по барзо ставало там, а и баш майстора били официални вносители на макита
по каталог цената е 1.659 лв.
но май правели отстъпки
това е за модела HR4500C
sploty - напреднал
какво означава това sds max
и като се има предвит 45мм.- такъв отвор ли може да прави или какво?
velsi - Почетен майстор
Е, хубава работа. Ще даваш толкова пари за къртач, а не знаеш какво е SDS max. Това е типа на патронника, съответно и на инструмента. На малките перфоратори е SDS plus, тези с тънката опашка, а SDS max е "тежката артилерия" - шила, секачи и свредла с дебела опашка за по-тежкия клас машини. 45 мм е максималния диаметър свредло за бетон, с който ще можеш да пробиваш с тази машина.
sploty - напреднал
за това съм се обърнал към вас,нали сте специалисти
просто ми трябва информация,не сам компетентен и разпитвам тук там

Тема "за къртача" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: