• 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
му дават 1200 винта на батерия
Така бива :-D и цената я бива с сравнение с тия с кабел.
Кога ще навиваш гипскартон, че да да дойда да го преценя през моя поглед? :-D
Brocko - напреднал
Честита нова придобивка!Аз закупих това зверче през коледните промоций за 390лв.Доста се рових из нета ,за ревюта,отзиви и клипове.Тъй като е нов модел от brushless линията на Бош,информация е много оскъдна.След известни колебания предвид и не малката цена рискувах,и съм очарован от лекотата с която навива рапидките.Планирам да купя и приставката за серийно завиване на винтове и куфар от amazon.de,че тук цените са доста надути.Батерийте държат доволно,за два тавана от гипсокартон по около 10 м2 и един куфар за скриване на тръби от индикатора за батерията падна само една черта от 3.За самонарезни например във вградена структура се зори малко,и по-бавно ги навива.Малък недостатък е че,накрайникът му в долната си част,където е бита идва малко широк и за ъгли в УД-та е неудобно трябва да се внимава повече защото навива рапидките на една страна и главите им остават да стърчат,но и с това се свиква.И освен това е made in Indonesia май беше,по добре звучи :yawinkle:
Chefo77 - майстор
jekasus написа:
Chefo77 написа:
му дават 1200 винта на батерия
Така бива :-D и цената я бива с сравнение с тия с кабел.
Кога ще навиваш гипскартон, че да да дойда да го преценя през моя поглед? :-D
Не знам, може никога :lol:
Не прочете ли - сгрешена цена. Не можах да И устоя :)
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Не знам, може никога
Другата седмица имам гипскартони в центъра на Варна, ела да навиеш поне някой винт , ако имаш свободен полуден през седмица :-D
Chefo77 - майстор
Здраво офтопик!
Да се похваля с нещо, което не съм си купил, но имам дейно участие в направата на носителя ...
Щерката спечели златен медал на Националния музикално-фолклорен конкурс "Орфееви таланти" Пловдив 2017.
Направо ще се пръсна от кеф! Второ участие в живота И, пее в ОДК-Варна само от 6 месеца...

Прикачен файл

Rali_Medal.jpg
Rali_Medal.jpg (72.44 KиБ) Видяна 1856 пъти
plamen6703 - майстор
Да ви е жива и здрава и Бог да я благослови и нея и цялото ти семейство!
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Здраво офтопик!
То си е баш за хвалене :-D
Никога няма да имаш инструмент с който да се похвалиш повече от тази награда :-D
Avas_co - майстор
Чефо, жива и здрава да ти е, и все така да те радва.
П.П.
Аз, в тая тема не мисля повече да се хваля, много клетви бе, по зле и от комшиите ми.
stan73 - майстор
Честито Чефо ! :)
Да ти е жива и здрава и да те радва все повече и повече !
EDI - майстор
Браво, браво. :partyman: Явно "инструментариума" ти добре е работил, като си "майсторил" произведението :lol: .
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: