• 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
EDI - майстор
Така си е. :lol: :partyman: Да ти казвам ли що малката ми оберка е ДЕВАЛТ, а не МАКИТА. :lol:
ZEDYCUS - майстор
Е па сподели, интерес има.
EDI - майстор
Ми защото е малко по-мощна - 900 срещу 700. :lol:
ZEDYCUS - майстор
Добра причина, но за сметка на теглото. Зависи и за какво я ползваш да ти трябва повече мощност, челната я ползвам за кантове и някое леко закръгление. За тежки работи има друга под ръка. Ако я ползваш за основна фреза си трябват повече ватове.
Всеки си гледа от неговата камбанария. :partyman:

Малко офтопик, с твоите камъни... :-D
Ама да ти кажа, че девалт са големи боклуци. Работих с гайковерт DeWalt DCF880N 203нм, като загрее и пада мощността. Ми как да не я оплювам тая марка сега. :-D
PIP - майстор
Всяка марка си има силни инструменти и обратното. Надявам се никога да не ми се налага да да завсися само от една марка, независимо коя. Спарки не са в листа (сори Еди)
EDI - майстор
Плювкай, Ванка, проблем няма, майката му е всеки да си намери подходящата за неговата работа машинка. :lol: Малката оберката я ползвам и като основна, даже на маса я слагам, доста неща работя с нея на масата, ако работя с опашка 8.
Спарки имам само една дрелка и ударния винтоверт, новия модел.Двете работят много добре, друго не знам как е.Аз също имам няколко марки, не събирам една и съща.Сега даже и импакт Айнхел имам. :lol:
ZEDYCUS - майстор
Не плюя, бъзикам се. :cool:
Не събирам една марка. Просто се е получил времеви превес, в полза на едната. Повече са основните с които си вадя парите.
Спарки имам една бормашинка 350 вата, супер е удобна. Другите разпродадох или изгоряха. :partyman:
jekasus - майстор
Аз пък си купих фотоапарат. :-D за винтоверти и други уйни скъпи пари няма да дам, щото няма смисъл...
И двете машини са на еднаква цена :-D
Прикачен файл:
sony & golf.jpg
Бях скоро в Пловдив, посетих един магазин за мои фаянсаджийски работи(Нобелла), там е друго, но за винтоверт излишни пари не давам :-D
ZEDYCUS - майстор
Всеки си гледа от неговата камбанария. :partyman:
:lol:
gnt69 - майстор
Аз пък направих суджуци ама сега проблем, трябва ми машина за мачкане. Нямам претенции макита, девалт, спарки или милуоки важното е да се вкара механизация че много няма сколасване. :partyman:

Прикачен файл

суджуци.jpg
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: