• 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
EDI - майстор
М, бебе такова, да тий честито музиката. :lol: :partyman: Става и за рибарско столче, като гледам...да ти свири под гъзо... :lol:
Avas_co - майстор
Чефо, честито, с кеф да си го ползваш.
Но, трябва да те разочаровам, мен с тая играчка няма как да ме дразниш, обичам да слушам музика, да не кажа че ми е било страст, но при мен е добре като работя да чувам какво се случва, та лично аз се дразня като работя на музиката, в смисъл като някой си помисли, че е на парти, пък то обикновенно е и чалга такова.
Това е в моя случай, ако бях с твоята работа - сигурен съм, че и аз щях да имам подобна играчка, та пак да ти е честита придобивката.
Chefo77 - майстор
Че защо трябва да те дразня?
На моите обекти обикновено е лудница. Всички слушат каквото им пусна. Основно рок и хеви. Еле ако съм сам, и комшиите го слушат ... :snakeman: :snakeman:
Avas_co - майстор
Chefo77 написа:
Че защо трябва да те дразня?
На моите обекти обикновено е лудница. Всички слушат каквото им пусна. Основно рок и хеви. Еле ако съм сам, и комшиите го слушат ... :snakeman: :snakeman:
Е, за рок щяхме да се разберем с теб, евентуално ако много прекалеше щях да те помоля да намалиш, виж чалгата ... хм ...
Аз, го карам последно пак на някакви лежерни джази-фънк истории, и не само де.
За дразненето се шегувам естествено, че последно с теб май се надпреварваме кой какво ще си закупи, май ти биеш по точки, ама ... :prost:
Virtex - майстор
Имаше виц по темата : Металика е любимата група на съседите ми, независимо дали им харесва или не :-D

Chefo77 - това предполагам е акумулаторно ? Може ли да зарежда батерии или е само радио ?
Chefo77 - майстор
Avas - хич не съм споменавал чалга, къде я намери в поста ми ... Писах хеви - хеви метъл имам предвид :) :)
А никога не ми е било идея да се надпреварвам с когото и да е за покупки. Ще ме изгонят от къщи, не за друго :)
Макар, че имам една пендула, която ме дразни, та се чудя дали един KS 60 E-set ще ми пасне :wink:
Virtex - няма собствен акумулатор. Зарежда батерии (14.4/18 волта) и може да работи с такава, на 220 и на 12 волта (дори мисля да му изведа букса в багажника). Това е големият модел, разликата с малкия не си струва. Bosch нямат модел с вградена батерия, то така тежи 11 кила, с нея сигурно ще е 20 - кой ще го носи ... :)
addicted - специалист
Не намерих каде да се похваля, снимките са стари, конфигурацията си е същата.
Прикачен файл:
_20171119_173042.JPG
Прикачен файл:
_20171119_173201.JPG
Прикачен файл:
_20171119_173133.JPG
Прикачен файл:
_20171119_173221.JPG
Avas_co - майстор
Аз, нещо не съм фен на куфарите, ама тоя и мен ми е хващал окото.
addicted - специалист
Имам и чанта за инструменти, трябва да снимам сегашната подредба на инструмента и да я покажа. Куфара го взех заради идеята да го нося заедно с перфоратора, както и се получава. Лошото е че ако са повече инструменти става тежко и невъзможно за носене, трябва си количка.
Сега съм се засили към покупка на професионален акумулаторен винтоверт, че парксайда който ползвах около 2 години започва да здрава багажа, пък и е с една батерия. Та и той ще е девалт, в такъв куфар, и си трябва количка вече.
Делян - специалист
Ами, да продължим хвалбите на тази тема :)
Прикачен файл:
DSC00684.JPG
За разлика от колегата, аз още не съм стигнал до куфара
Прикачен файл:
DSC00685.JPG
Днес беше само на тест-драйв.
Прикачен файл:
DSC00686.JPG
Бетонното блокче го изяде като халва със същото свредло, което бях нарочил за изхвърляне. Ударната дрелка ми разказа играта, докато пробия 10-ина такива дупки.
Прикачен файл:
DSC00687.JPG
Необходимо ли е да го регистрирам за допълнителната гаранция. В книжката пише, че за физически лица това не е нужно, но знам ли?!

И другия ми въпрос е, как става смазването на машината. В упътването не уточняват.
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: