• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
profesionalist_wood - майстор
Е,мойта е за 55 лв :-D Имам още 2 шмиргела едно китайче с строшена поставка и съм го сложил в дървена кутия,а другият ми е от първите зелени испански Райдери около 135 вата за 25 лв :) за бижутерски изделия бива.И вече го подарих на един роднина
profesionalist_wood - майстор
Ето с какво се сдобих вчера :)

Прикачен файл

IMG_7814.JPG

Прикачен файл

IMG_7813.JPG

Прикачен файл

IMG_7812.JPG

Прикачен файл

IMG_7811.JPG

Прикачен файл

IMG_7810.JPG
griffin - майстор
Колега ако ползваш боркороните на метал дай отзиви че аз мойте ги зех спец да си правя двъжки и не смея много да ги тествам на метал въпреки че уж пише че са биметални ма знам ли ги :-) кат не са тествани.
Иначе честито за покупките шмиргела с сигурност е по добър от бъдгет че гледам пише 30 мин :-) бъдгета за 15 мин загрява ако човъркаш по далго време :-).
profesionalist_wood - майстор
Не съм пробвал още боркороната на метал,но хрупа доволно дървенията :) И няма никакво биене дори :)
colyo - специалист
За мултирезачката 1+. Рядко я ползвам, но където съм рязал с нея, с друго не става. Със здраве да си я ползваш.
teon - специалист
...и аз да се похваля с една нова придобивка...имам и Спарки М1050Е, ама ми омръзна като правя нещо постоянно да сменям дискове(рязане,шлайфане)...тук е момента да изкажа и благодарности на колегата @Кumay за оказаното съдействие при избора и покупката...[attachment=0]Canon.

Прикачен файл

Canon.jpg
profesionalist_wood - майстор
Ето какво си взех от bauhaus, двата чарка-минитриончето и делташлайфа ще ги сложа на мултишлайфа на Парксайд от лидъл.
И една стяга за кутийки :)

Прикачен файл

IMG_8696.JPG
емо ем - специалист
profesionalist_wood написа:
И една стяга за кутийки :)
Колко пари е стягата и каква е дължината на лентата?
profesionalist_wood - майстор
Тя струва 46 лева, лентата е дълга 4 метра. :)
емо ем - специалист
Дааа, това Wolfcraft да се казваш.... и цената хвърква нагоре по две. Аз ползвам същото на Stanley 4,5 м - 22 лв. доволен съм от стягата, със забележка, че при неколкократно захващане на лентата в една и съща позиция лентата се посплесква на мястото на притискане на палците, та след време може да не задържа точно там. Ама сплесканото е около 3-4 мм та има мегдан за мърдане, освен това и ленти се намират бол.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: