• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
MASTER - специалист
И аз днес се изръсих малко за глупости. Малко, малко .... колко да е малко - кажи речи колкото циркуляра на Владко. Дано поне да вършат работа .... Нямам си идея колко ще свършат, съвсем нови са като идея и нямат аналог ....

Изображение
Avas_co - майстор
Честито колеги !
Мастер, тва за какво служи ?
MASTER - специалист
Хипер мега гига ултра технологичен заместител на ей това :
Изображение

Силно се надявам да може да се работи наистина по бързо. Но съм почти убеден че ще се наложи леееекинко да го "подобря"
nikolson - майстор
MASTER написа:
Хипер мега гига ултра технологичен заместител на ей това
"Това" е клин (или не :? ) Някакъв дистанционер ли трябва да е инструментът?
Virtex - майстор
VladkoM написа:
+19,20£ за доставка.
Честито. Един въпрос - защо такава сума за доставка ? Директно от продавача до БГ ли е или чрез куриер/посредническа фирма за доставки ?
Chefo77 - майстор
Супер!
Честит да ти е!

Аз пък заприходих едно бюджетно такерче на въздух с остра муцуна - върши прекрасна работа (вече наби едни 5000+ пирона) и смея да твърдя, че разликата между него и чекията на Парксайд е ОГРОМНА.
VladkoM - специалист
potrebitel22 написа:
VladkoM написа:
+19,20£ за доставка.
Честито. Един въпрос - защо такава сума за доставка ? Директно от продавача до БГ ли е или чрез куриер/посредническа фирма за доставки ?
Директно от продавача до БГ. Трябваше ми по-бързо да пристигне за да мога да го регистрирам за удължаване на гаранцията, което е 4 седмици от покупката. Сега разбрах, че мога да ползвам посредническа гирма за доставки и излиза по-евтино. Ще го имам в предвид за друго пазаруване ако се наложи :)
MASTER - специалист
nikolson написа:
"Това" е клин (или не :? ) Някакъв дистанционер ли трябва да е инструментът?

Погледни на линка картинката с нивелирчето, и обърни внимание на клиновете отстрани.

http://www.eurobaustoff.de/bauen-wohnen ... r-einbauen
Модерната джиджафка се вкарва между стената и прозореца вместо клина, като и въртиш дръжката "челюстите" и се отварят/свиват. С това действие всъщност се фиксира прозореца в "нивелирано" положение.

Иначе клинчетата са по две на една позиция - едно срещу друго - едно отвъншната страна, а второт от вътрешната. И с почукване с чука по клиновете става фиксирането и нивелирането.
VladkoM - специалист
Честити да са Ви и вашите придобивки. Със здраве и без проблемно да ги ползвате :)
Virtex - майстор
VladkoM написа:
Трябваше ми по-бързо да пристигне за да мога да го регистрирам за удължаване на гаранцията, което е 4 седмици от покупката.
Габиели (uktobg) или Gabco би трябвало да доставят за седмица. 2-3 дена до адреса в UK, после една седмица до тук, да станат най-много 2 седмици и пак ще е достатъчно времето :)

Аз така правя и засега съм успявал.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: