• 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Продължаваме напред ... номер 6 :)
Алекси (ЕЛКО) е велик!

Прикачен файл

EAE282F7-B217-44BB-BB7F-B5ED09B1B571.jpeg
PIP - майстор
Честито, и я пази, че нямат резервни части на склад - аз вчера сменявах ръчка от падане :)
Chefo77 - майстор
Уф, дано не се наложи нещо, че последния път чакали 17 (седемнадесет) седмици за доставка на част и за поръчана нова машина. Имат зверски проблеми с доставките последните месеци.
kancho - специалист
Аз поръчах OF1400 на 9 март и го чакам някъде юли месец
Chefo77 - майстор
пет апр 30, 2021 2:49 pmkancho написа:
Аз поръчах OF1400 на 9 март и го чакам някъде юли месец
В Унгария нямат. Имат една 1010, картон при това... :x
PIP - майстор
За мен е абсолютно безсмислено да се купува festool и каквото и да е друго от България след като го нямат в наличност. Доставките са абсурдни, гаранцията също при положение, че нито сервизи има тук, нито части, но за сметка на това цените са по-високо от цяла Европа. Скоро поръчвах нещо (не е фестул), което трябваше да го доставят за три седмици, на шестата ми казаха, че ще отнеме още толкова... това са само прекупвачи, никакви вносители/дистрибутори и каквито там искат да се пишат не са.
Kumay - майстор
Забавянията идват от производителите. С всички марки е така. А дори чух, че една марка, на която името започва с Б и завършва на ош нямало да могат да доставят някои модели в следващите шест месеца.
Chefo77 - майстор
съб май 01, 2021 11:19 amKumay написа:
Забавянията идват от производителите. С всички марки е така. А дори чух, че една марка, на която името започва с Б и завършва на ош нямало да могат да доставят някои модели в следващите шест месеца.
Аз защо си взех Фестуул - защото Бош имат налична една (една) фреза в София, синя, на почти 1000 лева. Мерси, за тези пари поне да има малко зеленко.
cat - специалист
Ужас е с тая пандемия , миналата година едвам работихме заради липса на материали а сега чакам 2 втулки за багер над месец .
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: