• 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
addicted - специалист
Купих още една щайга на DeWalt. По принцип ми трябва за инструмента който не разнасям, ами се чудя каде да местя вкъщи, понеже още не съм си постройл работилницата.
Прикачен файл:
pic1.JPG
Прикачен файл:
pic2.JPG
Така подредени, пък камоли с перфоратора закачен някаде става невъзможно за носене, трябва си количка.
И малко клещи да покажа:
Прикачен файл:
pic3.JPG
Всичките са много яки и не съжалява нито за стотинка дадена за тях.
И малко отвертки да покажа:
Прикачен файл:
pic5.JPG
Прикачен файл:
pic6.JPG
Форс са идеални за мизерна работа, както и ги ползвам. Верата е с лазерно набраздения връх който е доста прехвалена работа, по добре без него. А за усаг, няма какво да кажа, усеща се в ръката като вечен инструмент.
jekasus - майстор
Jekasus също се раздели с някой лев :-D
Режи гранитогреса като халва :-D
Прикачен файл:
IMG_0170.JPG
Препоръчвам този диск на тези, които се занимават с плочки и се мъчат с дискове на Бош и други подобни по-евтини буклуци...
nikolson - майстор
Скоро връщали ли сте се на първа страница на тази тема? :-D
Фитилчо - майстор
nikolson написа:
Скоро връщали ли сте се на първа страница на тази тема? :-D
:lol: :lol: :lol:
Virtex - майстор
addicted написа:
И малко клещи да покажа:
Клещите долу вляво "стават" ли ? По едно време се чудех дали да ги взема на промоция, но нещо се отказах, та да знам дали да ги дебна пак :)

jekasus написа:
Препоръчвам този диск на тези, които се занимават с плочки и се мъчат с дискове на Бош и други подобни по-евтини буклуци...
Това ли е диска ?
addicted - специалист
Virtex написа:
addicted написа:
И малко клещи да покажа:
Клещите долу вляво "стават" ли ? По едно време се чудех дали да ги взема на промоция, но нещо се отказах, та да знам дали да ги дебна пак :)
Стават, аз съм много доволен. Малко по ефтини са от книпекс, но не значително, направо са си на една цена. Като качество въобще не отстъпват. Ти колко на промоция си ги гледал?
jekasus - майстор
Virtex написа:
Това ли е диска ?
Да.
Virtex - майстор
addicted написа:
Ти колко на промоция си ги гледал?
Бяха комплект 3 по време на черния петък в Амазон UK - 33-35 паунда за трите. Мисля бяха същите на външен вид, сега не мога да ги намеря, за да дам линк.

По принцип не знам тук за колко се намират, но освен Knippex друга (уж) хубава марка не знам и се чудех за тях.
redbox - специалист
Virtex написа:
По принцип не знам тук за колко се намират, но освен Knippex друга (уж) хубава марка не знам и се чудех за тях.
A, има, има :rolleyes:
Примерно: Wiha
Ама, цената :axe:
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: