• 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Не че се хваля отново, но все пак ... от днес (т.е. вчера) ... :)
Убеден съм, че ако не бяха налице някои фактори при малката, вместо "втора" щеше да пише друго :wink:
Нищо, сама си е виновна!

Прикачен файл

DinioMarinov2.jpg
DinioMarinov2.jpg (58.5 KиБ) Видяна 1588 пъти
Chefo77 - майстор
Обратно към инструментариума. Топъл топъл :)
Прикачен файл:
_20170519_144352.JPG
EDI - майстор
Бравос, да ти е честит :partyman: .Май пак iи шетал по чужбините, у нас още не съм го виждал на пазара. :lol: Турил си му голямата батерия. :-D
toshetozaz - специалист
Сори за тъпия въпрос,ама това импакт ли е?
radius - майстор
Чефо разширява услугите - монтаж на ламинат със смяна на гуми :lol:
Chefo77 - майстор
EDI написа:
Бравос, да ти е честит :partyman: .Май пак iи шетал по чужбините, у нас още не съм го виждал на пазара. :lol: Турил си му голямата батерия. :-D
Появи се един образ, тарикат, който ама много се впечатли от стария импакт (на 10.8 който беше) и му го шитнах. С печалба, след година и половина ползване :lol:
А това е много прясно, но си е оттук, от Тръпкови. 2 скорости, независима лампа - заслужава си 110-те пари в повече спрямо актуалната цена на другия. Замислям се и за голямото радио (GML50), но не мога да му измисля място за ползване :(

Тоше, да - това е импакт. Обезсмисля в повечето случаи нуждата от голям винтоверт. И е много по-удобен. Който веднъж започне да ползва, не мое се запре :)
teon - специалист
...то след снимката по-горе не е много за хвалба :? ама айде и аз барабар с другите :) ...батерията на зеленият Бош 14.4в след 6г. се спомина вече и реших вместо рециклиране да взема нов...ще се ползва от 'дъжд на вятър' за лични нужди, затова се спрях на евтина машина без екстри...
Прикачен файл:
Picture 001.jpg
Прикачен файл:
Picture 002.jpg
Picture 002.jpg (92.21 KиБ) Видяна 1343 пъти
KingLin - майстор
Ми като сте почнали та и аз да се похваля с новия си "инструмент" :D само дето докато влезе в употреба ще трябват едни 10-12 години инвестиции :lol:
Прикачен файл:
Mishkata.jpg
Mishkata.jpg (99.85 KиБ) Видяна 1328 пъти
MamaMy - майстор
Браво колега!Жив и здрав да ти е и да те слуша чак когато порасне! :partyman:
Kumay - майстор
KingLin написа:
Ми като сте почнали та и аз да се похваля с новия си "инструмент" :D
Жив и здрав да е! И много да Ви радва!
:party: :laola: :party:
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: