• 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
ZEDYCUS - майстор
:-D Чефо е мутирал, с три ръце е вече, във всяка по зеге :-D Честито за машинките!
А за вертовете, не сте случили на модели, почнахте от малките волтажи, требваше директно на големия да скочите. :razz:
Avas_co - майстор
ср дек 19, 2018 12:18 amChefo77 написа:
Аку стационарен циркуляр нямам амбиции да купувам. Прекалено много мощност за много време трябва там, пък нещо нямам доверие дори на 54-ките на ДеВалт. Пък дали могат вертове - ако можеха, нямаше да съм с Бош :lol: :lol: :lol: Щях да взема 18-ки на Милуоки, но цената е х2. Най-вероятно има защо, но е х2.
gnt69 - двете кабелни са отпреди. Сега добавих акумулаторното.
Avas_co - що да се дразниш? Аз не искам никого да дразня, темата е "Да се похваля", не "Да издразня някого" (Avas_co) :) :) Добре дошъл си, ще се видим живот и здраве!
Шегувам се ,Чефо.
Няма за какво да ти се дразня, напротив.
Със здраве да си ги ползваш.
EDI - майстор
Виж сега, Ванка.Ти ако ти го турят отзад, ще си подадеш ли пак дупето, да видиш дали не си сбъркал само веднъж. :lol: Голям, малък, приключил съм с МАКИТА.Големите им машини не са ми интересни, не ми трябват такива.Спарки-то ударното е на светлинни години напред дори от новите малки модели на Макита, гледах ги, аланкат работа да ти кажа в сравнение с другите марки.Чефо в интернета гледах клипчета на аку стационарния на Милуоки, добре са го направили, даже изкарали 12 амперови пакети.Остава Ники да започне да ги продава.
Virtex - майстор
ср дек 19, 2018 12:18 amChefo77 написа:
нещо нямам доверие дори на 54-ките на ДеВалт.
И в това ти е 'грешката' :-D
LazarGanev - "Велик майстор"
вт дек 18, 2018 10:09 pmChefo77 написа:
Мисля да минавам на батерии ...
Ми давай, аз почнах :wink: :

Прикачен файл

Milwaukee1.jpg
ZEDYCUS - майстор
EDI
Виж сега, Ванка.Ти ако ти го турят отзад, ще си подадеш ли пак дупето, да видиш дали не си сбъркал само веднъж. :lol: Голям, малък, приключил съм с МАКИТА.
Все си мисля, че трябва опит да коментираш някои машини. Това че един път си уцелил късата клечка, някой модел на някоя марка, да се случи да има дефект, не значи че цялата и гама е прецакана. Ей на с правия шлайф на Парксайд за мен има проблем, но лятото взех големия перфоратор на Парксайда, ми доволен съм. Ма не говоря, че всички уреди на Парксайд са боклуци. Същото е и с един модел на макита BHP453 , kойто взех преди време и много бързо продадох. Голям слабак се оказа. Имал съм и спарки, доволен бях от 12 волтовата серияNicd, която някои колеги плюеха тук. Или Милиад или шадоумен, не беше доволен щото батериите не държаха.
Имам такава работа, че имам досег с доста видове аку. винтоверти, импакти, перфоратори и гайковерти(Хилти, макита(лични), девалт, бош) само с милуоки съм нямал досег и имам наблюдения как се представят. За ремонтопригодност досега (налични части и евтина цена) за мен има само един победител. :partyman:
Chefo77 - майстор
ср дек 19, 2018 7:05 pmLazarGanev написа:
вт дек 18, 2018 10:09 pmChefo77 написа:
Мисля да минавам на батерии ...
Ми давай, аз почнах :wink: :
Добре си ти, добре си ... :) :)
Честито!
EDI - майстор
Ванка, аз имам друго виждане - щом веднъж една марка се е оакала, за мен е мъртва цялата им гама, веднага минавам на друга марка, докато не се оака и тя.В къщи имам БОШ, ДЕВАЛТ, малкия МАКИТНИК - от него имам и малкия аку циркуляр, който също е ташак работа, СПАРКИ, както и доста други марки различни инструменти.Обичам експерименти и купувам различни марки.От всички неща, които имам само МАКИТА се оакаха и то 2 пъти от 2 опита - винтоверта и циркуляра.
Но това си е мое виждане съобразено с моите нужди, като не е задължително да е вярно за другите хора. :lol: :partyman:
Виж Лазар какво прави, не си играе с недоносчетата МАКИТСКИ, да му е честито МИЛУОКИТО :lol: :partyman:
Chefo77 - майстор
Точно така е. Именно заради заради един перфоратор (най-голямата чекия, която съм използвал за пробиване някога) не харесвам Спарки. А когато колегата си взе зеге на тази "българска" марка, разбрах, че и зегетата им са ташак... трошлив ташак. Друг колега беше взел една огромна пендула, с два лазера ... Тя режеше където си иска и звучеше сякаш ще умре преди да отреже дъската. Напъвам се да се сетя къде навън имат сериозни позиции - не се сещам. Сигурно има причина, за да не могат да се наложат.

Пък перфоратор на 10.8/12 волта е слаб за сериозна работа, без значение от марката. Вероятно заради това Бош изобщо не предлагат перфоратор на 12 волта - не намират смисъл. Иначе и такъв щях да имам.
ZEDYCUS - майстор
Виж Лазар какво прави, не си играе с недоносчетата МАКИТСКИ, да му е честито МИЛУОКИТО :lol: :partyman:
:-D Виж сега всеки е свободен да си троши главата, както иска.
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: