Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Това не е Гардена. Вносителя на тези е на Ломско шосе, Евромастер се казва, обади им се.
Hoвoceлckи - майстор
Много благодаря Изображение
... добавил съм си едно "а" :-D
А за какво да питам? Как му се казва...?
dragozow - майстор
Кажи им модела или ако идеш на място им покажи табелата.
Hoвoceлckи - майстор
Лошо. Не го предлагали като резервна част. Струва ми се, че това е направено умишлено от пластмаса - да се чупи лесно при среща на ножа с твърдо препятствие (като механичен бушон). Би трябвало доста да се търси. Явно ремонта ще е по почина на форума :-D
съб сеп 09, 2017 12:14 pmdragozow написа:
Това не е Гардена. Вносителя на тези е на Ломско шосе, Евромастер се казва, обади им се.
нед фев 24, 2019 11:10 amSvetlozar Krastev написа:
съб сеп 09, 2017 12:14 pmdragozow написа:
Това не е Гардена. Вносителя на тези е на Ломско шосе, Евромастер се казва, обади им се.
Господин Драгозов , казвам се Светльо и съм от Плевен . Мой познат ми подарява електрическа косачка Гардена Powermax 37 e , която по време на работа падали оборотите . Дали се касае за сериозен проблем ? Предварително ви благодаря
fbr - майстор
Svetlozar Krastev написа:
Мой познат ми подарява електрическа косачка Гардена Powermax 37 e , която по време на работа падали оборотите .
Много лесно разтеглят ремъка, тъй като шайбата на вала на електродвигателя е с много малък диаметър, и като пробуксува, ремъка се износва на това място. Няколко пъти така и ремъка става за боклука.
sian - специалист
чет апр 23, 2015 9:17 amcrez написа:
При някой ел.косачки има ел.съединител. Имам една с такова устройство. Запъна и не върти, оказа се съединителя, махнах го и сега върви без него.
Махнал си ел. спирачката. Задачата и е след изключване да няма инерция.
animi2006 - специалист
нед фев 24, 2019 12:35 pmfbr написа:
Svetlozar Krastev написа:
Мой познат ми подарява електрическа косачка Гардена Powermax 37 e , която по време на работа падали оборотите .
Много лесно разтеглят ремъка, тъй като шайбата на вала на електродвигателя е с много малък диаметър, и като пробуксува, ремъка се износва на това място. Няколко пъти така и ремъка става за боклука.
Здравейте, това значи ли, че косачките на Гардена не са особено качествени в това отношение?

Тема "Електрическа косачка - проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: