Ел. инструментите. Консумативи.
crez - майстор
При някой ел.косачки има ел.съединител. Имам една с такова устройство. Запъна и не върти, оказа се съединителя, махнах го и сега върви без него.
pavka - специалист
Разговарях със съфорумеца dragozow по GSM.
Отговори ми конкретно на въпросите, за което много благодаря! :prayer:
Ще оснимвам процеса, който ще правя.
Благодаря, на форумът, и на хората, списващи! :supz:
kuger - майстор
crez написа:
При някой ел.косачки има ел.съединител. Имам една с такова устройство. Запъна и не върти, оказа се съединителя, махнах го и сега върви без него.
`бах го и съединителя, ако ударя пет камъка, шест машинки ли трябва да имам? Няма начин да няма начин за освобождаването му! Тури една снимка, да го разнищим, ако трябва, копче ще му турим :-D
EDI - майстор
КРЕЗ като гледам, вече му е турил копчето. :lol: :partyman:
Здравейте да питам и аз нещо за мойта. косачка,която също е електрическа .Взе да няма обороти и я разглобих и изолирах платката , но пак няма обороти иначе няма нищо блокирано двигателя и ножа се въртят идеално има и кондензаор .И незнам от какво идва проблема дали да купя нов кондензатор или е от двигателя ???
Antonii - майстор
При нас подообен проблем се реши със смяната на кондензатора.
Но той видимо си беше с поразтопени пластмаси.
vlax - майстор
Ако пуснеш една снимка ще ми е по-лесно като хвърлям шарения боб.Всички косачки вече все един модел ли са.Модел няма ли си тая косачка,някакви цифри,букви
Hoвoceлckи - майстор
Фланец ли му се казва, адаптор ли, държач ли ... на пластмасовата основа, на която ляга ножа? Косачката е Top Gardena TG-LM20. При срещане на ножа със разни препятствия са му са се счупили двете шипчета-фиксатори(?) и ножът превърта. Не го откривам като предлагане, ма как ли го водят всъщност?
dragozow - майстор
Ако е Гардена ми дай артикулния номер, пише го на табелата.

Тема "Електрическа косачка - проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: