Ел. инструментите. Консумативи.
evdoki - специалист
Здравейте,
Наскоро си купих прободен трион, който се предполага че реже дърво до 100 мм.Но немога да намеря дълги ножчета.В комплекта който си купих имаше 100мм,но с него режа до максимум 70-75мм.Имате ли идеи откъде да си закупя,или поне каква марка?
Трионът работи с "Т" и "У" образни ножчета
UNIOR - модератор
BOSCH консумативи
общата дължина на ножа е 150мм.

Прикачен файл

2608637944.jpg
T344D/BOSCH
2608637944.jpg (14.07 KиБ) Видяна 6460 пъти
evdoki - специалист
Благодаря за точният и изчерпателен отговор
$64EN - специалист
здравеите
имам един въпрос относно едни специфични ножчета за зеге .
интересуваме дали има някакви ножчета с които може да се изрязват плочки- фаянсови примерно . за гранитогрес съм сигурен , че няма .
ходих в киров бош и ми казаха , че не са чували за такова животно :)

а по разни списания и в нета видях , че имало такива ножчета , но не знам от къде да си зема .
много ви благодаря предварително и весели празници на всички :partyman: :prost: :party:
velsi - Почетен майстор
Такива ножчета видях в Практикер, но не съм ползвал. Ако си виждал диамантена пила, то това ножче изглежда по същия начин.
gss - специалист
Имам такова от Бриколаж. :)
Колкото до Киров от магазин до магазин има голяма разлика. В повечето случаи когато съм търсел нещо персонала е проявявал завидна неосведоменост.
:? Имам чувството, че зареждат с куфарите, нещо се продава докато свърши. Дори инструменти които рекламират по списания се оказва, че за такова животно не са чували.
Както и да е, все пак повечето ми инструменти са купени от тях.
UNIOR - модератор
Ножчета са фаянс има, но от консумативите на Бош , те не се внасят.
$64EN - специалист
благодаря ви много :gott: при първа възможност ще отида до практикер или бриколажа да си взема да ги тествам :)

Тема "Ножчета за прободен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: