• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
Ел. инструментите. Консумативи.
Kumay - майстор
guroto написа:
Колега няма такова приспособление...
Има, има! :-D Но едва ли ще си струва инвестицията в него!
lubomirlz - специалист
Ъъъъ видях аз едни цени от над 200 лева :shock: мерси съм. Ще стане с пвц тръба и тапа към нея, за тръбата залепен накрайник за прахосмукачката а през центъра на тапата ще има една дупка през, която да мине държача за боркороната. :-D
Kumay - майстор
Като писа ПВЦ тръба, ми дойде идея - две тръби, една в друга за да стане телескопична връзка :? Доста играчка ще е...
Иначе фабричните са с гофре, което се събира!
guroto - специалист
Колеги прахосмукачката Parkside PNTS 1500 B2 чат-пат се предлага в LIDL http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... казателите и са малко по-добри от тези на Спарки VC 1430MS,а цената и е наполвина (150лв.).Да не се окаже,че това е най-правилният избор за прахосмукачка при положение,че не ти се дават от 670лв. нагоре за нещо истинско.
EDI - майстор
И аз я наглеждах, ама не ми се чакаше, та си купих едно друго зверче, доста по-мощно от ПАРКСАЙД-а и СПАРКИ-то и за добри пари.Ей тука една снимка съм сложил - viewtopic.php?f=35&t=1488&start=340 , а като го ползвам малко, ще направя едно ревю, кое как е да се знае.
ZEDYCUS - майстор
guroto
Колеги прахосмукачката Parkside PNTS 1500 B2 чат-пат се предлага в LIDL http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... =bg&title=.Показателите и са малко по-добри от тези на Спарки VC 1430MS,а цената и е наполвина (150лв.).Да не се окаже,че това е най-правилният избор за прахосмукачка при положение,че не ти се дават от 670лв. нагоре за нещо истинско.
:-D Не прави грешката да си я купиш. Комшия в блока през три етажа над мен(панелен блок), си я купи за в къщи. При първия пуск я чух все едно е на горния етаж. Звук като излитащ самолет, с едно ужасно пищене, а при него е било направо нетърпимо. Още същия ден я върна в магазина. :toimonster:

Честито на Еди, бях я пропуснал таз тема покрай заигравки на вилата. :-D Аз още си я карам с една Ракета от 78година, само и смених лагерите тая пролет.
EDI - майстор
Значи се оказва, че правилно съм се отказал да я чакам, браво на мен :) .Аз година карах с едно китайско чудо за 30 лева, ама е слабичко, та най-накрая се наканих да си купя нещо свястно.Нямам стар руски звяр, иначе щях да го впрегна в работа. :lol: Я дай малко снимки от заигравките, че ми е интересно какво си измислил пак.
ZEDYCUS - майстор
Ракетата е много удобна за чистене, сваля се един контейнер с плат и се тупа, от праха, но е малка бързо се задръства. Ама за без пари толкоз, остана от баба ми. :-D
Правих един непретенциозен капак за прозореца на вилата, че са се разшетали апашите, но не ми стигна времето за другите два. Довечера ще кача снимки, че не съм ги свалил от gsm-а. :partyman:
koldi811 - специалист
здравейте,предстои ми покупка на прахосмукачка,ще може ли за съвет от колеги,които използват такава STIHL SE 61 E може ли да се използва за почистване на прах от шлайфане на стени и сажди от комини?От къде най-евтино да я купя? Става въпрос за София или Перник.
Тани - модератор
Преди малко ме попитаха по телефона как може да се управлява пускането на прахосмукачката от пневматични инструменти, като няма какво да се включи в контакта :? Първоначално си помислих за пресостат, но много бързо се отказах от идеята. Следващата ми идея беше за някакъв датчик за дебит, но как той ще управлява прахосмукачката като трябва и консуматор. Някой има ли опит с подобна комбинация - прахосмукачка с пневматичен инструмент( да речем виброшлайф)? Има ли някакво фабрично решение?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15

Тема "Пак избор на професионална прахусмукачка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: