• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15
Ел. инструментите. Консумативи.
Mega - специалист
Chefo77, като гледам тази Макита е едно към едно със Щил-а? Аз ли греша или вече правят едно и също под различни марки?
EDI - майстор
Не грешиш, почти едни и същи са, само боята и марката са различни.Завода прави модули, всеки си решава какво да сложи, затова може да има и някакви малки разлики.
dpp - специалист
Тая Макита вярно че е 1:1 с мойта Щилка...а тя си изкара парите с ремонта на апартамента. Колко кила вар и мазилки замианха с нея... :?
..ако не беше да бях се споминал вече... :-D
Chefo77 - майстор
Верно бре! Аз я намерих като копие на Nifilisk Alto Aero 25, но е същата като Щил-а!
Даже си намерих и торбичките, а ми отне една седмица да намеря аналог!!!
dpp - специалист
Chefo77, Много е корава машинката. А за торбите да ти дам един съвет. Като се напълни обръщаш и тръскаш в една кофа, като се скъса от тръскане след 1-2-3-4 пълненета отпреде гумираната част дето се нахлузва, връзваш с тел и продължаваш.. :)
Mega - специалист
Аз пак да попитам в какъв режим се смуче вода? Ясно е, че без торбичка, но в магазина ме убеждаваха, че трябва да махна и филтъра. Тогава мотова остава на водата?

Едно време михеме с подобна AEG но като се махнеше филтъра на негово място се слагаше едно като дунапренен чорап?
EDI - майстор
Моя ЛАВОР за вода си има отделен дунапрен, който се нахлузва на мястото на другия филтър.до сега не съм смукал вода, но така е по инструкция.
Chefo77 - майстор
dpp написа:
Chefo77, Много е корава машинката. А за торбите да ти дам един съвет. Като се напълни обръщаш и тръскаш в една кофа, като се скъса от тръскане след 1-2-3-4 пълненета отпреде гумираната част дето се нахлузва, връзваш с тел и продължаваш.. :)
Имаш предвид бялата торба, която идва оригинално с прахосмукачката ли? Нея мисля да си я пазя за нова :)
Утре ще се разходя до офиса на Тони. Някой от Варна навит за партия за торбички (28.20 за 10 броя)?

Вода я дават да смуче само с нахлузване на найлоновата торба от комплекта. Тя така или иначе си има клапанче, което предпазва от навлизане на вода към мотора. Керхера пък ползваше само тази клапа и съда, никакви дунапрени, никакви специални торби...
Mega - специалист
Каква е тази найлонова торба? Аз нямам таква? Имам торбички и филтър? Клапана на мотора може да ти запази мотора от вода, но от пръски едва ли?
Chefo77 - майстор
От пръски пази филтъра.

Изображение
Черната торба е найлоновата.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15

Тема "Пак избор на професионална прахусмукачка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: