• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ел. инструментите. Консумативи.
addicted - специалист
Първото.Иначе той сам ще си изтегли.
mitko64 - майстор
Болагодаря, че ми отвори очите, направи ми впечатление, че на горния клип също така режат. Аз досега съм карал наобратно.
EDI - майстор
Стигa бе, верно ли дърпa до сегa. :shock: :partyman:
mitko64 - майстор
Не се бъзикам, е верно да съм отрязал 10- на дъски и пдч-та, откакто го имам, ама си дърпах, но не ми прави впечатление да се е опитвало да се изтегля само :-D
griffin - майстор
Ако на места от горния край се получават изкъртвания при мен помага да направя първо един плитък сряз от горната страна като пусна главата да се движи към мен и чак накрая потапям до долу и почвам да бутам главата от мен.
mitko64 - майстор
Този номер го правех с ръчния на пдч да не кърти много, ама сега съм сложил диск с 10мм по- малък и ми опира разцепващият клин при глухи срезове.
Chefo77 - майстор
Не се смейте, и аз дърпах, натисках надолу и бутах. И все се получаваше крив срез. Докато един пич в "Баш Майстора" ми отвори очите ...
Ми като не го пише в упътването какво да направя. Не че на такера като пишеше как се смазва, съм го смазвал както трябва :lol: :lol:
pgplamen - специалист
Стара е темата но виждам че само хубави неща са писани за това Метабо. Аз съм в проучване за такъв модел и се бях спрял на Райдер за 280 лева но май ще отпадне като вариант. Предстои ми изграждане на барбекю и там гредичките са 12/12см. Затова искам да ви питам ще се получава ли номера да се режат на два пъти. То и с Райдера пак на два пъти трябва.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Ревю на герунг циркуляр МЕТАБО KGS216M /с изтегляне/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: