• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Ел. инструментите. Консумативи.

Коя марка къртач/перфоратор е най качествена?

31%
Makita
26
20%
Bosch
17
9%
DeWalt
8
27%
Hilti
23
5%
Einhell
4
5%
Sparky
4
Няма гласове
Ok
4%
Raider
3
Няма гласове
DWT
Няма гласове
RTR

Общо гласове: 85

profesionalist_wood - майстор
Тук ще се гласува за марка перфоратор/къртач който е най-дълготраен,качествен,и има евтини резервни части.
torbalan - Дървен философ
Колко от нас са работили с повече от една-две марки?
Колко пък от нас са успели да изчерпат ресурса на повече от една машина?

Тази тема не е за анкета във форума, а за в някой сервиз за такава техника :)
Pooh - майстор
+1
Отделно е и неправилен по начало - има голяма разлика между къртач и перфоратор. Машините "с фукция къртене" са като всички други от вида "еди колко си" в едно - заместител, който в никой случай не може да се равнява на специализираната, само в едно отношение техника.

Пък и в отговорите има прекалено присъствие на "кучи" марки, за сметка на липсата на световно известни ... Поне добавянето на отговор "Друга" може да закърпи малко положението. :wink:
profesionalist_wood - майстор
Pooh написа:
+1
Отделно е и неправилен по начало - има голяма разлика между къртач и перфоратор. Машините "с фукция къртене" са като всички други от вида "еди колко си" в едно - заместител, който в никой случай не може да се равнява на специализираната, само в едно отношение техника.

Пък и в отговорите има прекалено присъствие на "кучи" марки, за сметка на липсата на световно известни ... Поне добавянето на отговор "Друга" може да закърпи малко положението. :wink:
Така е,защото опцията ми позволява до 10 броя марки да напиша а не 30 примерно.Има кучи марки защото тук повечето сме любители и домашни майтори,а и с наличния бюджет толкова...
Pooh - майстор
profesionalist_wood написа:
Така е,защото опцията ми позволява до 10 броя марки да напиша а не 30 примерно.Има кучи марки защото тук повечето сме любители и домашни майстори,а и с наличния бюджет толкова...
Значи въпроса е изначално сбъркан - евтиното и качественото винаги и навсякъде са на различни щандове. Друг е въпроса, кой от коя марка е доволен и защо.
ferrari4456 - специалист
Трябва да са зелен и син бош отделно!
От зелените неща на бош съм доволен имам косачка ,трион ,верижет трион ,винтоверт ,зеге ,виброшлайф ,но от зелен перфоратор не съм доволен ,смисъл за това за което ми трябва ,но на всеки любител ще му задоволи нуждите ,но и анкетата е изцяло сбъркана ,ама...! :|
Син е друга работа! :mrgreen:
Chefo77 - майстор
Профи, много тъпа тема. Не ти отива. Хайде - аз ти казвам, че Райдър са по-качествени (по смисъла на темата), не защото държат по-дълго, а защото резервните им части са жълти стотинки и като ти дойдат по-нагоре, вземаш нов. Гаранция ще изкараш повече, отколкото с водача в момента (Макита). Обори ме :)
Пък като Хилти други няма. Съжалявам за сини, жълти и оранжеви.
profesionalist_wood - майстор
Добре бе,трия я,да ви угода на вас :) Само спорове предизвиква,другата тема с некачествените я оставям
EDI - майстор
Аз да си рекна, не съм компетентен по въпроса, ама все пак да се обадя :-D .До сега съм работил само с една такава машина.Имам СКИЛ 750 ватов.Хем пробива, хем кърти.Вече 6 години го тормозя и не е мръднал.
ferrari4456 - специалист
Да ама това не значи ,че е най качествения!
Като пипнеш 10машини и строшиш 6-7 тогава ,аз бих казал ето това излезна кораво копеле... :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Коя марка къртач/перфоратор е най качествена?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: