• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Ел. инструментите. Консумативи.

Коя марка къртач/перфоратор е най качествена?

31%
Makita
26
20%
Bosch
17
9%
DeWalt
8
27%
Hilti
23
5%
Einhell
4
5%
Sparky
4
Няма гласове
Ok
4%
Raider
3
Няма гласове
DWT
Няма гласове
RTR

Общо гласове: 85

EDI - майстор
Тъй де, аз затова викам, че не съм компетентен, не мога да сравня. :lol: :partyman:
VLADO66 - майстор
Опитах да строша един къртач Бош gsh-27-vc www.topmarki.com/bosch-gsh-27-professional-k-rtach.html с 40м3 кубика стягащ бетон(паднала плоча при наливането)-за едно денонощие спираше да се охлади по-малко.Накрая при огледа имаше просълзяло масло в гнездото на шилото и петима каталясали работници.
Chefo77 - майстор
VLADO66 написа:
Опитах да строша един къртач Бош gsh-27-vc http://www.topmarki.com/bosch-gsh-27-pr ... rtach.html с 40м3 кубика стягащ бетон(паднала плоча при наливането)-за едно денонощие спираше да се охлади по-малко.Накрая при огледа имаше просълзяло масло в гнездото на шилото и петима каталясали работници.
Мой, ти виждал ли си по филмите след групови изпълнения мадамата да е уморена? :lol:
h_service - специалист
Освен,че въпроса е уникален сам по себе си,а и фирмата Хитачи липсва в класацията,но на нейно място са колосите RTR,Raider.. ](*,) ](*,) :wallbash: :megaeek:
moimoimoi - майстор
e то сигурно има и други които автора не е чувал като MILWAUKEE, KANGOO
profesionalist_wood - майстор
Абе ти не разбра ли че тъпата анкета е настроена до 10 въпроса а не 30 да кажем :lol: :lol: :lol: :-D хахахаха
За разлика от теб аз съм ги пипал и съм работил с тях :)
tehnik84 - помощник
Макита очевидно води :) Подкрепям с 1 глас!
Взех MAKITA HR2470 преди половин година. Зависи от работата и натоварването, но сигурно този модел е най-добрият и оптимален перфоратор за този клас ударни машини. Сигурен съм, че всяка изброена марка си има своето попадение в определен клас. Така поставен въпроса не съм сигурен, че е съвсем коректен. Особено като се има предвид колко модела са изкарали Бош и че липсват водещи марки, като Фестул и Хитачи. Също и дали говорим за акумулаторна машина или не.

Един колега избира доста време, след като неготово Спарки, за съжаление прегря. Той е по-специализиран в къртенето по обекти и има няколко различни перфоратора и къртача, според случая. В крайна сметка си взе същата Макита, като моята от Баухаус. Мога да цитирам и него, че машинката има силен удар за тази мощност и е много удобна. В момента го има и на по-добра цена в Баш майстора.
bigdragon - майстор
До тук

Makita 36% [ 20 ]
Bosch 24% [ 13 ]
DeWalt 11% [ 6 ]
Hilti 16% [ 9 ]

Това не показва "Коя марка къртач/перфоратор е най качествена",
а кой с каква машина работи или има...
radius - майстор
Хахаха, абсолютно точно. Добре, че съм уцелил с марката преди години :wink:
npace - специалист
пон фев 18, 2019 12:26 pmtehnik84 написа:
Хитачи
А бъркалките дали са им яки на тез?
Едно такова на колко кубика бетон може да издържи? :lol:
Прикачен файл:
HITACHI Mixer UM 16VST (160mm 1500 Watt).png
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Коя марка къртач/перфоратор е най качествена?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: