Ел. инструментите. Консумативи.
Mitkoasd - специалист
Здравейте колеги! Искам да се обърна основно към модераторите и администраторите! Възможно ли е да се направи раздел "ръчни инструменти", както например има в Garage Journal - tools from the old world, и там всеки да показва какво има, да се споделят мнения, препоръки, съвети и да се дават някои интересни предложения - кое, къде, и колко? Благодаря Ви предварително и очаквам отговор!
mladkal - майстор
Не съм нито мод нито админ на сайта, но пък съм стопроцентово убеден, че това с кое "Къде" и "Колко" няма да се получи, защото ще има роене на нежелани търговски постове. Всеки, който има, търговия с подобен вид артикули ще си чупи пръстите да пише. По-добре е да се пише за плюсовете и минусите на дадена джаджа и условията, в която се ползва тя. Всеки да си направи изводите за себе си. Отделно в с вета на комуникации всеки може да види къде и на каква цена да си го закупи. Моето мнение, че ние българите има още какво да учим относно етиката в търговията. Замаскирани предмониторно и задкабелно ще се навъдят доста мискинлъци. Близката история и на този форум може да даде примери за коректност и почтенност, както и за обратните.

С уважение към админ, модове и членове на малката ни, но сплотена общонст

Младен -Стара Загора
Mitkoasd - специалист
Добре. Дори да няма ама нищо общо с търговията и рекламата такъв раздел би бил полезен от гледна точка на обмяната на опит.
profesionalist_wood - майстор
За мен раздел ,,ръчни инструменти ,, би вършил работа,когато искам да си направя справка кои отвертки и гаечни ключове са свестни и дали си заслужават парите :)
8180 - майстор
Има основания Авторът на темата.
Няма точно место за ОБСЪЖДАНЕ на неелектрически инструменти.
Поставян е въпросът, без развитие засега.
Ще предам предложението, но не пречи да се развие идеята и в тази тема.

Аз например доскоро не подозирах колко полезен е т.нар. чук "кълвач" при дооформяне на канали и отвори в мазилки и стени. Не го бях и виждал - едни майстори го ползваха. Сега го открих в нета като "кофражен".
Изображение
profesionalist_wood - майстор
Да аз преди време си купих отвертка на FACOM made in france и си мислех че ще са същите като онези преди 25 години с прозрачните оранжеви дръжки...да ама не! Повреди се за 2 дни и я хвърлих.Ядосах се и отидох в Лидъл и си купих отвертки окомплектовани с куфар с разни пособия и с добри торксове за 29 лв http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-92D ... _23967.htm и с лекота демонтирах корите на вратите на колата
Mitkoasd - специалист
Именно колеги, именно. Разбирате ме накъде бия. :)
И според мен ще е добре да има такава тема.Аз си взимам на IUS-Румънски.Добри са.На работата също се навиха да вземат такива,но комплект от 5,5 до 27 звездогаечни излязоха 150лв.
nikolson - майстор
Някой може ли да каже нещо за нивелирите SOLA AZR? Прочетох описанието, но ме интересува мнение от хора работили със SOLA, да направят и сравнение с други марки.
Ако може отзиви и за KAPRO Zeus. Фирмата твърди, че е най-добрият нивелир. Каква полза има от подсветката, освен работа на тъмно?
nikolson - майстор
UP
Въпросът за нивелирите още е актуален! :hilfe:

Тема "РЪЧНИ ИНСТРУМЕНТИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: