• 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Оборотите се увеличават в зависимост от това колко силно натискаш. При максимален натиск са тези, които си задал предварително от въртока.
sweet28 - напреднал
съб апр 03, 2021 2:06 pmChefo77 написа:

F е лампата. C - константна електроника, Т-вида захват на ножчетата.
Гледам има модели и CTJ
А това "J" :?:
Chefo77 - майстор
Е тук ме хващаш неподготвен :)
nikolson - майстор
Във сигнатурата на Макита J обикновено означава Макпак куфар, но не знам дали това е така при това зеге.
sweet28 - напреднал
Много ви благодаря за отговорите, сега се питам дали да си купя Makita 4350 или нещо до 150 - 200 лева, ДА - 9 стаи ламинат и някоя друга дъска или плот но после, освен да си го пазя за някой бъдещ ремонт, ще го умувам :?
redbox - специалист
пон апр 05, 2021 10:12 amsweet28 написа:
съб апр 03, 2021 2:06 pmChefo77 написа:

F е лампата. C - константна електроника, Т-вида захват на ножчетата.
Гледам има модели и CTJ
А това "J" :?:
Не съм сигурен дали това наистина е определен модел.
По-скоро да е свободна интерпретация на модел CT, като J да е за Jigsaw.
Относно това какво зеге да си вземеш, изборът си е изцяло твой.
Ако 4350 ти се вижда скъпо и икономически необосновано (твое впечатление), вземи си Макита 4329.
Дали въобще ще е Макита, изборът пак си е изцяло твой.
Въпросът е да няма после съжаление от "спестените" пари, защото разочарованието е дваж по-горчиво.
Kumay - майстор
вт апр 06, 2021 11:05 amsweet28 написа:
Много ви благодаря за отговорите, сега се питам дали да си купя Makita 4350 или нещо до 150 - 200 лева, ДА - 9 стаи ламинат и някоя друга дъска или плот но после, освен да си го пазя за някой бъдещ ремонт, ще го умувам :?
4329 ти е перфектния вариант - няма смисъл да даваш повече пари.
Chefo77 - майстор
Абсолютно подкрепям - 4350 не ти трябва за това натоварване. Това е висок клас професионална машина, която трябва да си изкарва парите - не да стои в някакъв шкаф след като е поработила малко. ВажИ и за всички машини в този клас.
sweet28 - напреднал
вт апр 06, 2021 3:39 pmChefo77 написа:
Абсолютно подкрепям - 4350 не ти трябва за това натоварване. Това е висок клас професионална машина, която трябва да си изкарва парите - не да стои в някакъв шкаф след като е поработила малко. ВажИ и за всички машини в този клас.
Ще го умувам за сега има месец + до като почна с ремонтите, пък ако до тогава ако изскочи и някоя хубава промоция на макита 4350 може и да се навия но има време да умувам. Иначе видях, че има промоция в Войнишки за 349 лева на модела 4351 но начина на държане на 4351 не е за мен новобранеца :yawinkle:
sweet28 - напреднал
Здравейте от ново :yawinkle:
Купих си Bosch GST 8000 E от емаг, преди месец и нещо имаше промоция от 169 лв на 130+ лева и се възползвах. Не съм специалист и през живота си за пръв път ползвах зеге но ми върши работа. Не мога да дам оценка дали става за професионалисти защото даже не съм аматьор но на мен ми върши чудесна работа и мисля, че за цената за която я взех малко над 130 левa е най доброто :yawinkle:
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62

Тема "Избор на прободен трион (зеге)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: