• 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
Ел. инструментите. Консумативи.
qrt - специалист
Ами на този модел макита такава екстра няма.И поне на мен не ми е трябвала.
miroki - майстор
Е, аз го търся не за друго, а 15г. Го ползвам с него, въпрос на свикване е.
Може в каналите за линеалът да се сложи едно плексигласче с чертичка и ще стане сходно.
Днес рязах едни талашити и веднага почна да пуши талашита и като смених ножа и всичко си дойде на мястото. Явно последните два (от една опаковка) са били кофти. Чак са посинели, а единият е нов на един сряз. Едно бошче сложих и литна.

Прикачен файл

rps20230125_195417.jpg
rps20230125_195417.jpg (71.46 KиБ) Видяна 1567 пъти

Прикачен файл

rps20230125_195437.jpg
rps20230125_195437.jpg (44.02 KиБ) Видяна 1567 пъти
Chefo77 - майстор
Намерете си ножчета на Raider. Не се бъзикам.
miroki - майстор
Комплектацията с едно ножче. Линеалът е опция.
При Вас така ли беше? Помислих отначало, че някой го е свил от кутията. И леко се разочаровах. Но за тези пари, толкова. Сега ще търся поне болтчета за захват на отворите на линеалът.
Иначе по-тиха и балансирана от Енхела. Стана дума, че Енхела беше 35 лв преди 15 г. То горе долу цената на Макита толкова идва. Спрямо цените сега.
Ще върши работа. Има тяга.
Не съм мерил отворът за прахосмукачка, да ли пасва на моята. То и на Енхела не пасваше, въпреки, че той има и приставка за прахосмукачка.
qrt - специалист
Не помня линеал да е имало.Както писах, пробвай различни ножчета според материала.
Виж сега, макита е, т.е е по -добре от евтинджос китайчета.Но все пак чудеса не очаквай , за тези пари си е low end на бранда.Имат и други по-качествени макити с други цветове , но цените са поне 2,3x. "За тия пари, толкова"...
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62

Тема "Избор на прободен трион (зеге)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: