Ел. инструментите. Консумативи.
razli4en73 - специалист
преди дни си купих от Лидл перфоратор м-л PBH 1050 A1.Вапрос;каква е разликата от м-ла PBH 1100 A1,БЯХА ГО ПУСНАЛИ ПРЕДИ ТОЗИ КОЙТО КУПИХ АЗ.
kam34 - специалист
Новия е с по мощен удар, може да си го смениш твоя докато имат още, "измисли" си някакъв дефект и в магазина. :wink:
razli4en73 - специалист
този който взех е по новият,с 3J,ВАПРОСЪТ дали наисти имат разлика защото като цена и ватове са еднакви,и изобщо отзиви който ги е ползвал
klomo - специалист
Аз имам стария и е слаб . Новия не съм го ползвал дано е по корав.
ferrari4456 - специалист
Първия ми братовчед взе новия по-силния, добра машинка изглежда, не искам да прозвучи ,като фукане или заяждане, но като го сравня на сила от джаулите няма нищо общо с моя бош където е 3,2джаула, а парксайда е 3 джаула.Иначе за парите си я страшна машина няма какво да му се мисли дали да се взима.
savagebs - специалист
Имам и двата модела на парксайд от темата, по стария модел е пробил много много дупки в камък и бетон и тухла и нямам забележки, по новия модел е работил малко за сметка на това му се развали копчето няма вече бавни обороти, другото че това за посоката на въртене ляво дясно блокира, като цяло сякаш стария е по добре направен бил той и на хартия малко по слаб, ползвал съм го и за къртене .
За парите си и двата са перфектни спрямо бош за 400-500лв да се сравнява е неуместно.
А как се гресира туй животно? :-)
Най-после намерих тема за PARKSIDE, която не е заключена! Да питам - някой знае ли какво означават буквата и цифрата в края на всеки модел (А1, В2, С3...)?
Chefo77 - майстор
Същото, което означават E30, E36, E46... При БМВ.
Обозначение на версията.

Тема "ПЕРФОРАТОР-PARKSIDE" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: