• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Ел. инструментите. Консумативи.
Lion15 - специалист
ср юни 03, 2020 9:11 pmbijonisler@gmail.com написа:
ср юни 03, 2020 12:43 pmLion15 написа:
ср юни 03, 2020 12:19 pmnaster написа:
Майната му, че съм дал 18 лв. да прегледам някакъв боклук и да го върна. Обаче си представям как някое дете ще си даде всички спестявания. Още повече, че аз самият често купувам и продавам висок клас инструменти и апаратура, а тези търгаши само замърсяват търсенията.
Прав си.
Някое дете, искащо да се учи на занаят ще си даде паричките.
Някой не го мислят това.
На пример флексчета.
Да ги пускат по 40-50 лева и да пишат, че е имитация не е фатално.
Ама да ги пускат по 100 лева примерно и да твърдят, че са оригинал.....
Тва за търсенето.....ми и тук си прав.
Ама не можем да направим нищо.
Колега много си прав.За това купуваме само от лицензиран магазин,а те нека си продавт...
Пазаруваме, тия където знаем.
А пък представи си примера с дете исксщо да се науча на занаят да си даде всички парички......кофти е.
По-добре Райдер,РТР или Енхел, отколкото тези машини.
Поне са ,,маркови" с гаранция и НЯКАКЪВ сервиз.
За това си вземам от посочените мсрки по-горе, вместо ментета.
naster - майстор
Аз имах предвид пример ел. музикален инструмент (да не кажете, че съм извън темата). Там пазарът на нови, или нисък клас не е точно като при винтовертите. Едно семейство дойде от Русе за китара на сина си - абитуриент... аз за такива пари съм си купил първата кола...
resistbody - майстор
чет юни 04, 2020 10:31 amnaster написа:
Аз имах предвид пример ел. музикален инструмент (да не кажете, че съм извън темата). Там пазарът на нови, или нисък клас не е точно като при винтовертите. Едно семейство дойде от Русе за китара на сина си - абитуриент... аз за такива пари съм си купил първата кола...
То има аборигенти с телефони на стойността на първата ми кола... иначе и с телефоните има яко ментета.. даже с една фалшива нокия 8800 от ебай се набута приятел преди 10 години... смятай...
Иначе в фейса докладвам всички фалшиви, но прееебалника махнаха рейтинга и коментарите откакто стана платен...

п.с.: пък ако може да свири, нека му е честита китарата/синтезатора на момчето.. ама като ти гледам аватара ще да е китара ;) минлата седмица дрънках на електрическа за сефте..
nautilus33 - майстор
Който иска нека му пусне по една поръчка

https://www.olx.bg/ad/perforator-800-w- ... 89KHU.html

Пък да забрави да си я вземе от офиса.
LazarGanev - "Велик майстор"
Баси колко евтин, аз ги купувам по 100 кинта
Chefo77 - майстор
ср юни 17, 2020 6:10 pmLazarGanev написа:
Баси колко евтин, аз ги купувам по 100 кинта
Ето ти бизнесниша ;)
nikolson - майстор
На много форуми се мъдри съобщение, че "съгласно решение на Европейския съд, медията носи отговорност за публикуваните коментари". Питам се, кога ще "изгърмят" такива като продавалника, за отговорност, че са платформа за продажба на ментета? С тия точно, съвсем съзнателно.
Virtex - майстор
Преди ги продаваха по 100на лева, сега по 70 и пак са на огромна далавера. Интересно колко им е реалната цена.
Индианец - специалист
Сигурно 30-40 лева.
Колкото една кауфландска бормашина.
LazarGanev - "Велик майстор"
Каква бормашина, това е перфоратор
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Ментета в Продавалника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: