• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Ел. инструментите. Консумативи.
Индианец - специалист
Прикачен файл:
Screenshot_20200622-164118.png
Screenshot_20200622-164118.png (96.42 KиБ) Видяна 1942 пъти
Опаа!
Защо тия продавачи на ментета все търсят телефон?
Питам сериозно.
Толкова ли не можеш да напишеш за какво се отнася цената?
Колко ръчен инструмент накупувах лятото от олх и как един продавач не ми търси телефона да се чуем.
Ама нито един.
Да не ми направи някоя сметка...
resistbody - майстор
Даже не знаят че се връзка се пише със З... аз искам телефон само когато ми пишат супер неграмотно и не разбира... 50%++ от случаите не продавам нищо като разбера, че не разбира какво търси..
naster - майстор
Почти не ползвам пре*балника, освен за справка, откакто има специализирани групи във фб. И там е шлака, но поне хората коментират и веднага скастрят недобросъвестни продавачи.
Virtex - майстор
пон юни 22, 2020 4:52 pmИндианец написа:
Защо тия продавачи на ментета все търсят телефон?
Вероятно за да започнат преговори, че цената била само за куфара, а реално сумата е към 100на лева.

Няма как да ги продават толкова евтино. Като звъннат започват да говорят много без да спират и да навият "купувача", че е супер далавера, независимо, че обявената цена е супер ниска, те ще продадат далаверата за по-висока :)
naster - майстор
Докато има шарани, които искат да "таковат дявола", ще има и тарикати. Независимо дали става въпрос за инструменти или дизайнерски дрехи с череп от камъни сваровски и леопардови маратонки.
Индианец - специалист
вт юни 23, 2020 10:36 amVirtex написа:
пон юни 22, 2020 4:52 pmИндианец написа:
Защо тия продавачи на ментета все търсят телефон?
Вероятно за да започнат преговори, че цената била само за куфара, а реално сумата е към 100на лева.

Няма как да ги продават толкова евтино. Като звъннат започват да говорят много без да спират и да навият "купувача", че е супер далавера, независимо, че обявената цена е супер ниска, те ще продадат далаверата за по-висока :)
Еб*аси и правия си. :)
До сега говори с един от Бургас.
Даваше го за 85 лева.
Не спря да дудне на телефона.
EDI - майстор
Защо изобщо се свързвате с подобни нещастници.
resistbody - майстор
Още преди години спират пред гаража едни "румънци" колата беше с такава регистрация.. викат батко краднахме ги от един обект, че не ни платиха, още като ги видях ги разпознах, че са ментета и викам, а не ми трябват и пари нямам... обаче огледаха какво имам така отдалече, че се наложи да правя едно скрито заключване за всеки случай...
комшията си взе една менте макита ама е супер недоволен вика и 45-те лева не струва.. ама е свикнал на истински машини да ползва.. взе я да не мъкне между работилниците ама на..
Индианец - специалист
......
И зегета са излезнали вече.....
Не вярвам за тия пари да е оригинално.
Последна промяна от Индианец на пет дек 18, 2020 12:19 pm, променено общо 1 път.
ESPACE - майстор
Оригинално е това зеге. А и като разгледаш обявите на човека става ясно, че не се занимава с ментета.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Ментета в Продавалника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: